امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۰۶:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42383
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۳
تعداد بازدید: 134
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سورۀ نیاز در پنج جرعه: مژده دهید، خبری خوش دارم! ؛ آلبوم عکس‌هایتان را با خدا ورق بزنید!، همه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سورۀ نیاز در پنج جرعه: مژده دهید، خبری خوش دارم! ؛ آلبوم عکس‌هایتان را با خدا ورق بزنید!، همه مهربان می‌شوند!، فرشته‌هایتان را بشمارید! و شما به اندازۀ آرزوهایتان بزرگ هستید در 64 صفحه و قطع جیبی منتشر شده است.

حجت الاسلام زائری نویسنده این اثر درباره سوره نیاز و روایت پنج جرعه تشنگی گفت: این اثر تلاشی نو در جهت ارتباط معنوی با مخاطبان به ویژه نسل جوان است و متنی که برای ماه مبارک رمضان نوشته شد که بازخورد خیلی خوب و مثبتی داشت و در فضایی متفاوت با توجه به تجربه مشابه درباره کتاب تنهایی، پیشنهاد شد به صورت کتاب در انتشارات سروش منتشر شود.

وی افزود: زبان این کتاب به تعبیری گفتگوی خداوند با بندگان است و گاهی این گفتگوی صمیمانه بین انسان با لطافت و معنویت خاص ماه مبارک رمضان آمیخته شده و یک تجربه جدید در نوع خود به شمار می رود.

زائری تاکید کرد: ممکن است مخاطبان درباره فضای غیر رسمی ادبیات دینی این کتاب هم نظراتی داشته باشند، اما به نظر بنده این موضوع یک حسن و نقطه قوت برای این کتاب است زیرا حرکت و نوشته در این موضوعات از حوزه های کاری است که باید به طور جدی روی آن کار کنیم و ارتباط خود را با نسل جدید با زبان آنان برقرار کنیم.

نویسنده کتاب سوره نیاز ادامه داد: کتاب حاضر تلاش و تجربه ای جدید برای ارتباط گیری با عامه مردم به ویژه نسل جوان است زیرا در این کتاب چند بخش را با تعابیر متفاوت بکار برده ایم مانند آلبوم عکس هایتان را با خدا ورق بزنید و فرشته هایتان را بشمارید که سبک نگارش آن محدود به ماه مبارک رمضان نیست و در غیر ماه رمضان و زمان های دیگر نیز می توان از آن استفاده کرد زیرا با یک ادبیات نرم و لطیف و نثر جدید با مخاطب به معنویت متصل می شود و امیدوارم مورد توجه مردم و نسل جوان قرار گیرد.

چاپ اول این اثر در 64 صفحه، مصور، شمارگان یک هزار نسخه و با قیمت 25000 ریال توسط انتشارات سروش در اختیار علاقمندان به فرهنگ، هنر و ادبیات به ویژه نسل جوان قرار گرفته است.

علاقمندان برای تهیه کتاب به فروشگاه شهید مطهری انتشارات سروش به نشانی: خیابان استاد مطهری، نرسیده به خیابان شهید مفتح، جنب ساختمان دفترمرکزی سروش، تلفن 88310610-021 و یا به مرکز پخش پکتا (نماینده انحصاری پخش آثار انتشارات سروش) به نشانی: خیابان انقلاب، بعد از تقاطع ابوریحان، بین خیابان وصال و فلسطین، جنب فروشگاه ترنجستان سروش، مراجعه یا با تلفن 66973203 (20خط) تماس حاصل نمایند. 
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها