امروز : شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 25
۱۵:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42399
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۰
تعداد بازدید: 30
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از ارومیه سردار حسین ذوالفقاری صبح امروز با سفر به آذربایجان غربی در فرودگاه ارومیه در گفت‌وگو ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از ارومیه سردار حسین ذوالفقاری صبح امروز با سفر به آذربایجان غربی در فرودگاه ارومیه در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار داشت: اشرافیت 70 درصدی به مرزهای کشور داریم و با طرح‌هایی که در دست اقدام است انتظار می‌رود این میزان اشرافیت را افزایش دهیم.

وی با بیان اینکه مرزهای آذربایجان غربی امنیت قابل قبول و مطلوبی دارند، تصریح کرد: در این میان کنترل از مرزها نیز با قوت هر چه تمام‌تر انجام می‌گیرد.

ذوالفقاری با اشاره به اجرای طرح انسداد مرزی در سال‌های گذشته، افزود: طرح انسداد مرزی در سال‌های اخیراجرایی شده و طی آن توانسته‌ایم اشرافیت بیش‌تری بر مرزها داشته باشیم.

وی استفاده از تجهیزات به روز در کنترل مرزها را مورد اشاره قرار داد و گفت: با استفاده از تجهیزات پیشرفته و به روز تلاش می‌شود اشرافیت بر مرزها را روز به روز افزایش دهیم.

ذوالفقاری اعتبارات تخصیصی برای این امر را محدود عنوان کرد و اظهار داشت: امسال اعتبار قابل قبولی برای این منظور تخصیص یافته است که امید می‌رود با بهره‌گیری از این اعتبارات واشرافیت مرزها را بیش‌تر از گذشته بهبود بخشیم.

وی افزود: یگان قوی مهندسی رزمی در شمال غرب و غرب کشور راه‌اندازی می‌شود.
انتهای پیام/61001/ح20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها