امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۳:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42414
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۱
تعداد بازدید: 48
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سیدعلی‌محمد بزرگواری در نطق میان‌دستور خود در صحن علنی مجلس گفت: اگر ما با ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سیدعلی‌محمد بزرگواری در نطق میان‌دستور خود در صحن علنی مجلس گفت: اگر ما با هر میزان سابقه‌ای و در راس هر جمعیت و مجمعی که باشیم و اگر با حکم امام و رهبری انقلاب و حتی امام زمان(عج) و پیامبر منصوب شده باشیم تا زمانی ارزشمند هستیم که با آهنگ ولایت و رهبری حرکت کنیم. وهابی‌های بدتر از صهیونیست‌ و سلفی‌های تکفیری خود را از ما موحدتر می‌دانند اما چون در خط اسلام ناب محمدی قرار ندارند و دست به مسلمان‌کشی زده و جنابت شنیعی را انجام می‌دهند از کفار بدترند.

وی افزود: امروز اگر ولی فقیه و مرجع تقلید ما فرمان دهد نه در سوریه بلکه در هر جای عالم آماده‌ایم که دلق نمایندگی را دور بیندازیم و با لباس خاکی بسیجی عرصه را بر دشمنان اسلام و مسلمین تنگ کنیم و شربت شهادت بنوشیم. 

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس ادامه داد: چرا برخی از مسئولان به گونه‌ای صحبت می‌کنند که خوشحالی آمریکا را در پی داشته باشد  و این کشور را برای حمله به یک کشور مسلمان تشویق کند. چرا بعضی‌ها به گونه‌ای صحبت می‌کنند که بر خلاف نص صحیح استراتژی رهبری است آیا اینها سخنانی باری به هر جهت است یا حساب شده، و تقسیم کار در خصوص آن صورت گرفته است که کشور را به سوی تسلیم و منش‌های فتحعلی شاهی بکشانند. اگر درچنین اندیشه‌ای هستند بدانند که ما هنوز زنده‌ایم و خانواده‌های شهدا و حزب‌الله زنده‌اند و هرگز در مقابل دشمن به دریوزگی در نخواهیم افتاد.

بزرگواری خاطرنشان کرد: ملت ایران بداند تمام هجمه‌ای که بر علیه من به خاطر جمله طنزگونه ‌ام  _ درباره لرها _ به راه انداختند تا از احساسات پاک برادران و خواهران لرزبان سوء استفاده کنند همه بر علیه مواضع اصلی من بود که نسبت به فتنه‌گران و حامی آنان و رانت‌خواران گرفتم و آنان با تبلیغات منفی در داخل و خارج از کشور سخنان اصلی مرا به حاشیه فرستادند.

وی با بیان اینکه  ما  خود لر زبان هستیم و هرگز کوچکترین توهین به این قوم با اصالت را برنمی‌تابیم افزود: همگان بدانند که ما نمایندگان پس از تایید اعتبارنامه و سوگندی که می‌خوریم متعلق به همه ملت ایران هستیم که در قانون‌گذاری و نظارت باید از حقوق همه اقوام و مذاهب ایرانی دفاع کنیم.

بزرگواری تصریح کرد:‌باید این حق را به بنده بدهید تا در دولتی که شعار اصلی آن اعتدال است از سهم جوانان عزیز که بهترین سرمایه ملت ما هستند سوال کنم؛ باید به بنده حق داده شود که وقتی از همه استان‌ها وزرایی انتخاب شدند سوال کنم چرا از خطه دلاورخیز و زرخیز جنوب و زاگرس نشینان و لرزبانان برای نمونه یک وزیر در کابینه اعتدال وجود ندارد؟.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها