امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۱:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42416
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۱
تعداد بازدید: 100
به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دریادار حبیب الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش در حاشیه اولین همایش ...

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دریادار حبیب الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش در حاشیه اولین همایش فناوری‌های نوین دریایی در جمع خبرنگاران با اشاره به اورهال ناو لاوان گفت: این ناو به تعمیرات اساسی نیاز داشت و باید به آخرین فناوری‌های نوین تجهیز می‌شد.

وی افزود: در این ناو از نظر بدنه، سامانه رانشی، سونار، رادار، سلاح و حساسه‌های جمع‌آوری اطلاعات تعمیرات و تغییرات صورت گرفته است.

وی تاکید کرد: به همین منظور سلاح‌های این ناو امروز به روز شده است و احتمالا در هفته دفاع مقدس رونمایی می‌شود.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به همکاری ارگان‌های مختلف با نیروی دریایی ارتش گفت: مسئولین تصمیم‌گیر و تصمیم‌ساز باید به درخواست‌های نداجا توجه کنند تا فرمان‌های مقام معظم رهبری اجرا شود زیرا ایشان معتقدند باید از همه منابع خود در دریا استفاده کنیم.

فرمانده نیروی دریایی ارتش تصریح کرد: مجلس و دولت نیز در این زمینه رسیدگی کامل داشته باشند تا استقرار نداجا در حوزه‌های موردنظر به ویژه دریای عمان بیشتر شود.

سیاری در پایان از دولت جدید خواست که به نیروی دریایی ارتش برای اجرای تدابیر فرماندهی معظم کل قوا کمک کند تا کارها جلو برود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها