امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۹:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42419
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۱
تعداد بازدید: 40
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بهروز نعمتی نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی امروز (سه‌شنبه) طی ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بهروز نعمتی نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی امروز (سه‌شنبه) طی سخنانی در صحن علنی مجلس در موافقت با بررسی دو فوریت لایحه اصلاح بودجه سال 92 اظهار داشت: در حال حاضر 5 ماه از سال گذشته و بودجه هنوز عملیاتی نشده است.

وی افزود: من تعجب می‌کنم که چرا نمایندگان مخالف اصلاح بودجه با فوریت این موضوع موافق نیستند.

نعمتی با بیان اینکه سنگ بزرگ علامت نزدن است، ادامه داد: مجلس باید با عقلانیت با موضوع برخورد کند چرا که کشور هم‌اکنون در یک تلاطم بودجه‌ای بزرگ و عظیم به سر می‌برد و باید به این موضوع توجه کرد.

این نماینده مجلس اظهار داشت: نمی‌دانم چه زمانی باید از صندوق توسعه ملی استفاده کرد و آیا محدودسازی در این زمینه نوعی خود تحریمی نیست؟

نعمتی اضافه کرد: هر روز شاهدیم که به صورت پی‌درپی دشمنان تحریم‌هایی را علیه ما انجام داده‌اند و آیا ما نباید برای مسائل خودمان چاره‌اندیشی کنیم.

وی تاکید کرد: دولتی که با دست خالی بخواهد کار کند، نباید از او انتظاری داشت.

نماینده مردم اسدآباد گفت: تعهداتی که ما در مقابل پیمانکاران داریم سررسیدش فرا رسیده لذا خواهش دارم که نمایندگان با بررسی این موضوع به صورت فوریت‌دار موافقت کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار