امروز : سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 26
۰۴:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4244
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۲۷
تعداد بازدید: 143
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اسد‌الله بادامچیان رئیس ستاد انتخابات شورای شهر جبهه پیروان صبح امروز ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اسد‌الله بادامچیان رئیس ستاد انتخابات شورای شهر جبهه پیروان صبح امروز چهارشنبه در نشست خبری با حضور خبرنگاران که در محل دفتر حزب موتلفه برگزار شد از نهایی شدن لیست 31 نفره جبهه پیروان خبر داد.
 
بادامچیان افزود: مذاکرات ما با چمران و جبهه پایداری و جبهه ایستادگی ادامه دارد و نتیجه این مذاکرات ظرف دو هفته آینده مشخص می‌شود، از این رو ممکن است در لیست نهایی جبهه پیروان تغییراتی ایجاد شود.
 
به گزارش فارس اسامی کامل نامزدهای ثبت‌نام شده جبهه پیروان در انتخابات شوراها به شرح زیر است.
 
1.حسن غفوری فرد  
2.سیدمهدی جولایی
 
3.محمد شاهنگیان  
4.امیرعباس فارسی‌نژاد
 
5.حسن لاسجردی  
6.شعبانعلی بیدکی
 
7.جواد میرقوامی  
8.اسدالله عسگراولادی
 
9.عباس شیبانی  
10.ابراهیم انصاریان
 
11.رضا برنگی  
12.ولی‌الله صالحی
 
13.احمد زمانی  
14.سید‌کمال سجادی
 
15. رحیم علیزاده  
16.محمد‌علی غفاری
 
17.محمد مهدی مفتح  
18.مسلم میرزا‌پور
 
19.احمد نیکفر  
20.حسن اعتماد‌زاده
 
21.ابوالفضل حسن‌بیگی
  22.داوود جعفری
 
23.حسن کاظم‌پور
  24.هاشم شکروی
 
25.حسین عامریان  
26.طاهره رحیمی
 
27.فهیمه محمد‌زاده
  28.فاطمه احمدی
 
29.فرحزاد قند‌فروش
  30.مریم سادات شریف
 
31.لیلا خدامرادی  

برپایه این خبر اسدالله بادامچیان رئیس ستاد انتخابات شورای شهر جبهه پیروان همچنین در این نشست خبری با اشاره به اهمیت شورای شهر، اظهار داشت‌: این انتخابات کاملا بومی و درون مردمی است و تشکل‌های سیاسی هم در این زمینه فعال هستند.
 
بادامچیان با بیان اینکه ما از سال گذشته در حزب مؤتلفه و جبهه پیروان انتخابات شورای شهر را مورد بررسی قرار دادیم و با تشکیلات استانی خود نیز ارتباط تشکیلاتی برقرار کردیم، افزود: پس از انتخاب بنده به عنوان مسئول انتخابات شوراها بحث شد تا افرادی که برای شورای شهر و روستا مطلوب هستند، معرفی شوند از این رو حدود 400 نفر معرفی شد و از بین آنها اولویت‌بندی صورت گرفت که ما ابتدا به یک فهرست 250 نفره و سپس به یک فهرست 108 نفره و در نهایت به لیست 31 نفره با نظر جمع رسیدیم.
 
رئیس ستاد انتخابات شورای شهر جبهه پیروان با بیان اینکه همه این 31 نفر برای ما در لیست هستند و ما همه یکی هستیم، یادآور شد:‌در زمان ثبت‌نام‌ها مشخص شد که برخی بنا به دلایلی ثبت نام نکردند که ما آن را کامل کردیم.
 
وی ادامه داد: در فهرست ما از همه گروه‌های تخصصی حضور دارند و در این لیست از ابوذر زمان آقای عباس شیبانی تا جوانانی همچون آقای جولایی حضور دارند.
 
بادامچیان با اشاره به عدم موفقیت شورای اول شهر اول که به دست اصلاح‌طلبان اداره می‌شد، خدمات و اقدامات شورای دوم و سوم را که با مدیریت اصولگرایان انجام می‌شد را بسیار موفق ارزیابی کرد و گفت: امیدواریم دوره چهارم نیز با مجموعه قوی‌تری کار خود را آغاز کند.
 
رئیس ستاد انتخابات شورای شهر جبهه پیروان تصریح کرد: در کل تهران 1900 نفر و در سراسر کشور نیز 360 هزار نفر برای انتخابات شورای شهر ثبت نام کردند.
 
وی در خصوص عدم حضور اعضای شورای شهر فعلی در لیست نهایی پیروان، گفت: ما مذاکراتی با آقای چمران و جبهه پایداری داشته‌آیم و اکنون نیز در حال صحبت هستیم تا بتوانیم به تفاهم برسیم، از این رو این فهرست 31 نفره لیست اولیه جبهه پیروان است اما با هر روزی که به تفاهم برسیم اسامی آنها را اضافه کرده و برخی جای خود را به نفرات شایسته‌تر می‌دهند، از این رو ظرف یکی دو هفته آینده نتیجه این تغییرات مشخص می‌شود.
 
وی در خصوص صحبت با جبهه خدمتگزاران تصریح کرد: ما با جمعیت ایثارگران نیز صحبت داشته‌ایم،‌البته گروه جدید خدمتگزاران سابقه خاصی ندارد در حالی که ما در جبهه پیروان 15 تشکل پروانه‌دار داریم.
 
بادامچیان در ادامه به مذاکرات جبهه پیروان با جبهه ایستادگی اشاره کرد و گفت: امیدواریم اصولگران را به سمت یک فهرست واحد در تهران پیش ببریم.‌
 
رئیس ستاد انتخابات شورای شهر جبهه پیروان فعالیت اصلاح‌طلبان در انتخابات شورای شهر را عادی ارزیابی کرد و گفت: اصلاح‌طلبان تاکنون فهرستی نداده‌اند و اگر فهرستی ارائه کند، تفکر ما با آنها منطبق نیست.
 
بادامچیان در خصوص فعالیت هنرمندان و ورزشکاران در انتخابات شورای شهر خاطرنشان کرد: ورزشکاران عزیزان بزرگواری هستند که ما از طرف این جامعه آقای غفوری فرد را که پیش از این رئیس سازمان تربیت بدنی بوده است را معرفی کرده‌ایم و امیدواریم نظرات آنها را برآورده کند؛ بنده و آقای آل اسحاق شب گذشته جلسه‌ای را با هنرمندان داشتیم.
 
وی تاکید کرد: نهاد ریاست جمهوری به عنوان مجری انتخابات حق معرفی نامزد در شورای شهر و ریاست جمهوری را ندارد و این سوءاستفاده از امکانات دولتی است.
 
بادامچیان در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبنی بر حضور هاشمی در انتخابات متذکر شد: هاشمی به صحنه انتخابات نمی‌آید و اگر تشریف بیاورد باید دید چگونه خواهد آمد لذا از الان نمی‌توان درباره اثرات حضور هاشمی در انتخابات صحبت کرد.
 
رئیس ستاد انتخابات شورای شهر جبهه پیروان با بیان اینکه ما گفته بودیم که چهره‌ای مؤثر از مؤتلفه را به عنوان نامزد در جمع اصولگرایان معرفی می‌کنیم، افزود: ما بر اساس ضرورت زمان و خواست ملت آقای آل اسحاق را در سال حماسه سیاسی و اقتصادی معرفی کردیم، چرا که وی از رجال سیاسی و متخصصان اقتصادی است.
 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها