امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۶:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42450
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۳
تعداد بازدید: 107
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «نووستی»، یک مقام آگاه نظامی-دیپلماتیک روس امروز، سه شنبه اعلام کرد که برغم ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «نووستی»، یک مقام آگاه نظامی-دیپلماتیک روس امروز، سه شنبه اعلام کرد که برغم وخامت اوضاع در منطقه، گروه ناوگان دریایی-نظامی روسیه در دریای مدیترانه، افزایش نخواهد یافت.

وی گفت: هیچ دستوری در رابطه با افزایش حضور نظامی نیروهای ما در منطقه صادر نشده است. تعداد نیروها و تجهیزاتی که در حال حاضر در دریای مدیترانه حضور دارند، برای در اختیار داشتن اطلاعات کامل از روند اوضاع در منطقه برای ما کفایت می‌کنند.

این دیپلمات نظامی در عین حال اطلاعات مربوط به اعزام کشتی اطلاعاتی-شناسایی «پیرازویه» متعلق به ناوگان دریای سیاه روسیه به دریای مدیترانه را تایید کرده و گفت: بله، هدف ما این است که بطور دقیق بدانیم در این منطقه که روسیه دارای منافع جدی است، چه حوادثی در حال رخ دادن است. ما می‌خواهیم روند اوضاع در منطقه را از نزدیک مشاهده کنیم.

وی همچنین افزود که در حال حاضر در گروه کشتی‌های ناوگان دریایی روسیه مستقر در دریای مدیترانه، وضعیت عادی که از ابتدای سال برنامه ریزی شده بود، حاکم است. نیروهای نظامی ما در این منطقه حتی قبل از آغاز مناقشه سوریه نیز حضور داشتند و بعد از آن نیز در آنجا حاضر خواهند بود و مرتبط دانستن این مسئله با اوضاع سوریه درست نیست.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها