امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۰۷:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42453
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۳
تعداد بازدید: 99
شیخ «خالد عبدالوهاب الملا» رئیس انجمن «علمای عراق» در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بغداد، با اشاره به ...

شیخ «خالد عبدالوهاب الملا» رئیس انجمن «علمای عراق» در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بغداد، با اشاره به انفجارهای این روزهای این کشور افزود:‌ پیش از این اعلام کرده بودم که گروهک موسوم به «دولت اسلامی عراق و شام» وابسته به القاعده مسئولیت این انفجارها را بر عهده می‌گیرد و اخیرا این پیش بینی محقق شد.

وی با انتقاد از اکتفای برخی از شخصیت‌های عراقی به محکومیت‌ اقدامات القاعده، گفت: آیا وقت آن نرسیده که پا را فراتر گذاشته و مواضع عملی،‌ شفاف و شجاعانه علیه این افکار تندرو اتخاذ کنیم؟

الملا سیاسیون عراقی را به دوری کردن از تهمت زدن به دولت بغداد به دست داشتن در انفجارهای تروریستی این کشور فرا خواند و بر ضرورت نشانه رفتن انگشتان اتهام به سوی جنایتکاران حقیقی تاکید کرد.

وی با اشاره به اتهامات «رافع الرافعی» مفتی عراق مبنی بر دست داشتن نوری المالکی نخست‌وزیر عراق در انفجارهای روز چهارشنبه خونین؛ افزود: القاعده مسئولیت انفجارهای روز چهارشنبه را بر عهده گرفت و لذا بر الرافعی است که شجاعت به خرج داده و این اتهامات را پس بگیرد.
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها