امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۶:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4246
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۲۷
تعداد بازدید: 149
یدالله جوانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به بحران سوریه اظهار کرد: بحران آفرینی در سوریه یک نوع مقابله جبهه غربی، عربی و ...

یدالله جوانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به بحران سوریه اظهار کرد: بحران آفرینی در سوریه یک نوع مقابله جبهه غربی، عربی و صهیونیستی با موضوع بیداری اسلامی است.

وی اضافه کرد: این جبهه غربی، عربی و صهیونیستی تصور می‌کرد در فضای تحولات منطقه می‌تواند کشور سوریه را که طی چندین دهه در برابر رژیم صهیونیستی مقاومت کرده دستخوش تغییر و تحول کند.

مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه ادامه داد: امروزه بعد از گذشت دو سال از پیدایش بحران در سوریه مشخص شده است که نظام و مردم سوریه قادرند از موجودیت خود در مقابل توطئه بیگانگان محافظت کنند.

وی با بیان اینکه سیاست‌های مداخله کنندگان در سوریه آشکار شده است، تاکید کرد: کسانی که در سوریه در حال ایجاد کردن بحران هستند باید به حقوق ملت و مردم سوریه احترام بگذارند و برای رفع مشکلات به راهکارهای سیاسی تن دهند.

جوانی تصریح کرد: هر گونه اقدام مداخله‌جویانه دیگر در سوریه بر مشکلات مداخله‌کنندگان می‌افزاید و راحل‌های سیاسی را به بن بست می‌کشاند.
انتهای پیام/2301/ع30/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها