امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۱:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42464
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۴
تعداد بازدید: 77
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کتاب شنیداری «جاناتان مرغ دریایی» با صدای مهرداد اسکویی و آهنگسازی مهدی ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کتاب شنیداری «جاناتان مرغ دریایی» با صدای مهرداد اسکویی و آهنگسازی مهدی زارع در انتشارات نوین کتاب گویا آماده شد.

«جاناتان مرغ دریایی» اثری از ریچارد باخ که در قالب رمان کوتاه در سال 1970 منتشر شده است با ترجمه فاطمه محمدی- مدیر نشر نوین کتاب گویا- به کتاب گویا تبدیل شده است.

این اثر مراحل پایانی آهنگسازی  را پشت سر می‌گذارد و هنوز مدت نهایی این اثر مشخص نیست و احتمالا تا یک ماه آینده روانه بازار نشر می‌شود.

ریجارد باخ در سال 1970، «جاناتان مرغ دریایی» را نوشت، داستان مرغ دریایی‌ای که نمی‌خواهد مثل بقیه مرغان دریایی زندگی کند، می‌خواهد تندتر و بالاتر پرواز کند. اما همنوعانش تغییر را دوست ندارند و او را از جمع خود می‌رانند.

جاناتان مرغ دریایی کتابی است سرشار از امید. داستان پرواز و رهایی. داستان چگونه پریدن و چگونه دل کندن، داستان رها کردن و شکست تمام عادات. یک داستان نمادین که می‌شود از آن اوج گرفتن را آموخت. اینکه هرگز نباید مایوس شد و دست از تلاش کشید. نویسنده این کتاب خلبانی است که تاکنون سه کتاب درباره پرواز نوشته است.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها