امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۵:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42471
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۴
تعداد بازدید: 159
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید عباس میرهاشمی؛ دبیر کل جشنواره گفت: از زمان اعلام فراخوان ششمین جشنواره بین المللی هنرهای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید عباس میرهاشمی؛ دبیر کل جشنواره گفت: از زمان اعلام فراخوان ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر در اول مرداد ماه تاکنون حدود 800 هنرمند داخلی و خارجی برای شرکت در جشنواره ثبت نام کرده اند.
 
میرهاشمی در ادامه گفت: در بخش الملل جشنواره که در رشته های کاریکاتور، عکاسی، پوستر و تصویرسازی برگزار می شود تاکنون هنرمندان 15 کشور از جمله کشورهای بلژیک، اوکراین، شیلی، فرانسه، مالزی، چک، لوکزامبورگ، اسپانیا، عمان، آذربایجان و ... فرم شرکت در جشنواره را تکمیل کرده اند.
 
دبیر کل ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر افزود: سایت جشنواره در این مدت بیش از 43 هزار بازدید کننده داشته است و با توجه به مهلت ارسال ثبت نام و ارسال آثار که تا 29 آذرماه است، به نظر می رسد شرکت کنندگان داخلی و خارجی در این دوره جشنواره قابل توجه باشد.
 
بخش ملی ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجردر رشته های نقاشی، با موضوع انسان معاصر، خوشنویسی در سه گرایش نستعلیق، شکسته نستعلیق و نسخ و ثلث با موضوع آزاد نگارگری در سه گرایش نقاشی ایرانی با موضوع شعایر ایرانی-اسلامی و تذهیب و گل ومرغ با موضوع آزاد، مجسمه سازی با موضوع راه بی انتها و سرامیک هنری با موضوع آزاد برگزار می شود.
 
بخش بین الملل ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی در رشته های کاریکاتور در دو گرایش کارتون با موضوع هنر و چهره با موضوع سیاستمداران مطرح جهان، عکاسی در گرایش مستند با موضوع امید و شادی های زندگی، پوستر با موضوع انرژی و تصویر سازی با موضوع خانواده برگزار می شود.
 
فراخوان بخش مکمل ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر در رشته های فیلم های مستند هنرهای تجسمی و مقالات علمی به زودی اعلام می شود.
 
هنرمندان برای شرکت در بخش ملی  و بین الملل ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی می توانند تا 29 آذرماه سال جاری در سایت جشنواره به نشانی   www.ivafestival.irثبت نام کنند و آثارشان را ارسال کنند.
 
هنرمندان برای شرکت در هر یک از رشته های جشنواره می توانند پس از مطالعه کلیات فراخوان در سایت جشنواره ، فراخوان رشته مورد نظر را مطالعه کنند و فرم ثبت نام راتکمیل کنند.
 
ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر بهمن و اسفندماه امسال برگزار می شود.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها