امروز : یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۰۱:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42475
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۴
تعداد بازدید: 69
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، احمد علمشاهی مدیر کل دفتر امور چاپ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار کرد: صنعت چاپ با توجه به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، احمد علمشاهی مدیر کل دفتر امور چاپ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار کرد: صنعت چاپ با توجه به اهمیت بالایی که در دو حوزه فرهنگ و اقتصاد دارد، یکی از صنایع مورد توجه در هر کشور است و در ایران نیز به همین دلیل، از سال 82، روز ملی این صنعت در تقویم رسمی کشور ثبت شده است.

وی افزود: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با توجه به وظیفه حمایتی خود از صنعت چاپ، هر ساله برنامه های مختلفی را به مناسبت روز ملی این صنعت برگزار می کند که در همین زمینه امسال هشتمین دوره «جشن خانواده صنعت چاپ» برگزار می شود.

علمشاهی ادامه داد: برنامه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت روز ملی صنعت چاپ برای گروه های مختلف چون کارشناسان و اساتید، مدیران و هم چنین کارکنان و کارگران برگزار می شود که در این میان «جشن خانواده صنعت چاپ» ویژه تقدیر از کارکنان است.

به گفته وی، «جشن خانواده صنعت چاپ» با حضور سه هزار نفر از کارکنان صنعت چاپ استان تهران، در تالار بزرگ وزارت کشور برگزار می شود.

مدیر کل دفتر امور چاپ اظهار کرد: تمام تلاش خود را کردیم که به شکلی منصفانه از کارکنان تمامی چاپخانه های کوچک و بزرگ استان تهران، برای حضور در این جشن دعوت کنیم.

علمشاهی هدف اصلی از برگزاری «جشن خانواده صنعت چاپ» را ایجاد حس نشاط و همدلی در میان کارکنان دانست و گفت: قرار است در این جشن به صورت نمادین 10 نفر از شهدای چاپ با حضور خانواده هایشان، تقدیر شوند زیرا شهدا الگو و اسوه ای برای جامعه هستند.

جشن بزرگ خانواده صنعت چاپ 14 شهریورماه در تالار بزرگ کشور برگزار می شود.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها