امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۱:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42496
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۱
تعداد بازدید: 132
به‌گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی نعمت چهاردولی نماینده ملایر در موافقت با دوفوریت لایحه اصلاح قانون بودجه ...

به‌گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی نعمت چهاردولی نماینده ملایر در موافقت با دوفوریت لایحه اصلاح قانون بودجه سال 92 در جلسه علنی امروز مجلس گفت: بودجه موتور محرکه دولت است و تمام برنامه‌های دولت بر اساس آن صورت می‌گیرد.
وی بر همین اساس متذکر شد که بودجه باید به صورت واقعی و شفاف تدوین شود.
چهاردولی تصریح کرد:‌ در راستای افزایش انضباط مالی و واقعی کردن منابع و مصارف بودجه عمومی دولت، باید توجهات خاصی صورت پذیرد و اصلاحات بودجه‌ای می‌تواند زمینه را برای دولت فراهم کند تا با توجه به رویکردهای جدید مورد نظر بتواند این تغییرات و هدفمندی‌های مورد نظر را در بودجه داشته باشد.

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: یکی از مسائلی که در قانون بودجه مدنظر است، عدم تحقق منابع دولت در سقف قید شده در لایحه بودجه است که بسیاری از آنها محقق نخواهد شد.
چهاردولی افزود: یکی دیگر از مواردی که در اینجا مورد توجه است و اصلاح بودجه را ضروری می‌کند، عدم شفافیت در منابع و مصارف بودجه است که با نگاه به بندهای مختلف قانون بودجه 92 مشهود است.
وی اضافه کرد: اگر به قیمت نفت و میزان فروش آن با توجه به تحریم‌ها توجه کنیم، اتخاذ تصمیمات در خصوص تحریم‌ها بسیار مهم است؛ قیمت واقعی نفت و میزان فروش آن در لایحه بودجه سال 92 به درستی دیده نشده که این خود مشکلات دیگری را ایجاد می‌کند.
نماینده مردم ملایر در مجلس گفت:‌ باید به دولتی که تازه بر سر کار آمده و طرح و برنامه‌های جدید دارد کمک کنیم تا بتواند برنامه‌های خود را عملیاتی کند و نمایندگان همانطور که در بخش‌های مختلف به دولت کمک کرده‌اند، در این بخش نیز باید دولت را همراهی کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها