امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۰۷:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4250
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۲۷
تعداد بازدید: 134
عباسعلی منصوری نماینده مردم کاشان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به وظایف ...

عباسعلی منصوری نماینده مردم کاشان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به وظایف شورای نگهبان در ارتباط با انتخابات پیش رو اظهار داشت: شرح وظایف شورای نگهبان در قانون اساسی معین شده است و بدون شک می‌تواند به عنوان مجموعه‌ای که از علما، فقها و حقوقدانان تشکیل شده، تأثیرات بسیار زیادی در انتخابات داشته باشد.
وی افزود: یکی از محاسن نظام جمهوری اسلامی ایران این است که به تمام افرادی که در چارچوب قانون اساسی در حال فعالیت هستند، اجازه داده است  تا با خط و مشی‌های مختلف در عرصه انتخابات ورود پیدا کنند و بدیهی است که این مسئله نشاط سیاسی را در کشور ایجاد خواهد کرد.
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس خاطرنشان کرد:  بگومگوهای سیاسی که میان کاندیداها مطرح می‌شود، طبیعی است و مسئله‌ای نیست که حرف یک کشور باشد، اما همین مطالب باید در چارچوب قانون باشد نه فراتر از آن.
منصوری تصریح کرد: در حال حاضر وظیفه شورای نگهبان این است که با رصد برنامه‌ها و دیدگاه‌های کاندیدای انتخاباتی افرادی را به مردم معرفی کند تا بتوانند نظام جمهوری اسلامی ایران را به پیش برند.
نماینده کاشان با بیان اینکه کاندیدای تأیید صلاحیت شده باید از حداقل‌های اشاره شده در قانون اساسی برخوردار باشند، گفت:  بی‌طرفانه قضاوت کردن شورای نگهبان اعتماد عمومی به این مجموعه را بیش از پیش می‌کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها