امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۲۱:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42524
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۴
تعداد بازدید: 125
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فیلم مستند «پرونده‌های K.S» با توجه به شرایط بحرانی منطقه و درحالی که شعله‌های تهدیدات ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فیلم مستند «پرونده‌های K.S» با توجه به شرایط بحرانی منطقه و درحالی که شعله‌های تهدیدات غیرانسانی و افسارگسیخته غرب (آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها) علیه کشور مسلمان سوریه افزایش یافته، از سوی سازمان هنری رسانه ای اوج برای اکران پیش بینی شده است که افشاگری‌های گسترده‌ای در آن صورت گرفته است.

فیلم مستند«پرونده های K.S»براساس اسناد، تصاویر و افشاگری‌های «کورت ساننفیلد» مامورسابق سازمان مرکزی اطلاعات امریکا و تصویربردار انفجارهای برج‌های دوقلو ساخته شده است.

این فیلم با ساختاری منسجم و صحنه‌هایی تکان دهنده پرده از رازها و نقشه‌های پشت پرده دولت سری ایالات متحده آمریکا و دروغ‌های بزرگ غرب در زمینه انفجار برج‌های دوقلو، پرونده‌های اتهام ساخت بمب‌های اتمی و سلاح‌های هسته‌ای و شیمیایی و بیولوژیکی به کشورهای استقلال‌طلب و مسلمان برمی‌دارد.

«کورت ساننفیلد» به خاطر همین افشاگری‌ها در حال حاضر از زادگاه خود در ایالات متحده گریخته و در کشور آرژانتین پناهنده سیاسی است. در این فیلم تلاش شده در نهایت بی‌طرفی و بر اساس مستندات ارائه‌شده از سوی ساننفیلد وضعیت وی بررسی شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها