امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۱۸:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42552
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۴
تعداد بازدید: 87
مهناز افضلی بازیگر و کارگردان در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس، درباره رونق برگزاری جشنواره کودک عنوان کرد: موضوع برگزاری جشنواره جذاب و شیرین است ...

مهناز افضلی بازیگر و کارگردان در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس، درباره رونق برگزاری جشنواره کودک عنوان کرد: موضوع برگزاری جشنواره جذاب و شیرین است چرا که هر آنچه که با کودک در ارتباط است، با شور و نشاط وپویایی عجین می‌شود.

وی افزود: زمانی که محور و اساس جشنواره‌ای به طور اختصاصی درباره کودکان است، توجه خانواده‌ها به عنوان قشر عظیمی از جامعه را به خود جلب می‌کند.

بازیگر «پرستار شب»، «زمین آسمانی» و «اشک و لبخند» با اشاره به جذابیت فیلم‌های درباره کودک برای مخاطبان افزود: دیدن این نوع از فیلم‌ها معمولا برای مخاطب دارای جذابیت است و اکران فیلم مختص کودکان در حین برگزاری جشنواره کودک، نوعی شور جمعی را در فضای جشنواره ایجاد می‌کند.

کارگردان مستندهای «زنانه» و «کارت قرمز» ضمن اشاره به مدیریت صحیح برگزاری جشنواره کودک تصریح کرد: این جشنواره در سال‌های اخیر به سبک و سیاق صحیحی مدیریت شده و این سبب شده تا از پتانسیل‌های موجود در سینمای کودک، بهره برداری درستی صورت گیرد. عملکردی که در نهایت به نفع سینمای کودک و نوجوان در کشور ما تمام می‌شود.

افضلی با تاکید بر این مسئله که یک جشنواره زمانی موفق و با اهمیت است که فیلم های خوبی در آن به نمایش در بیایند گفت: هر چقدر سیاست گذاری در جشنواره کودک در قبل از برگزاری جشنواره معطوف به حمایت از تولیدات خوب و با کیفیت باشد، برگزاری جشنواره با موفقیت بیشتری توام خواهد بود و مخاطبان استقبال بیشتری از جشنواره خواهند داشت . 
 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها