امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۱:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42553
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۴
تعداد بازدید: 138
«مثل روزهای زندگی» آثار داستانی شاگردان محمدرضا سرشار است که بزودی توسط انتشارات سوره مهر منتشر می‌شود.   وی درباره این کتاب گفت: این اثر مشتمل ...

«مثل روزهای زندگی» آثار داستانی شاگردان محمدرضا سرشار است که بزودی توسط انتشارات سوره مهر منتشر می‌شود.
 
وی درباره این کتاب گفت: این اثر مشتمل بر داستان‌هایی است که طی دوسال اخیر در جلسات نقد داستان روزهای سه‌شنبه حوزه هنری مورد نقد و بررسی قرار گرفته‌اند، برخی از این نویسندگان از اولین جلسات نقد و بررسی داستان همراه ما بودند، این افراد حالا دیگر آثار مستقلی هم دارند، اما به دلیل ارتباط قلبی‌ای که با این مجموعه دارند و فوایدی که از نقد آثارشان می‌برند، ما را همراهی می‌کنند.

وی ادامه داد: درباره دلایل جمع‌آوری گزیده‌ای از داستان‌های کوتاه باید بگویم حوزه هنری خواهان این است که کارنامه‌ای از آثار هنرجویان را به دید جامعه ادبی برساند. این کتاب به عنوان محصول جلسات روزهای سه‌شنبه است.

این نویسنده اضافه کرد: به چاپ دوم رسیدن کتاب سه‌شنبه‌های دوست‌داشتنی نشان داد که این کتاب با استقبال مواجه شده‌است. مرحوم فردی پیش از فوتشان از من خواستند که انتشار داستان‌های کوتاه را ادامه دهم. به همین دلیل «مثل روزهای زندگی» را آماده چاپ کردم.

گفتنی است تنوع مضامین و موضوع‌ها، استحکام در ساخت و دقت در پرداخت و زبان از خصایص مجموعه داستان‌های این مجلد از «سه‌شنبه‌های دوست‌داشتنی» است و شامل داستان‌هایی از معصومه عیوضی، یوسف نیک‌فام، مریم شریف رضویان، اقدس ارطایفه و ابوالفضل طاهرخانی می‌شود.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار