امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۰۹:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42600
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۲
تعداد بازدید: 125
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از رویترز، بر اساس گزارش تلویزیون مصر، در حمله موشکی ارتش مصر در منطقه صحرایی سینا، 15 ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از رویترز، بر اساس گزارش تلویزیون مصر، در حمله موشکی ارتش مصر در منطقه صحرایی سینا، 15 فرد مسلح کشته شدند.

بر اساس این گزارش بالگردهای ارتش دو روستا در جنوب الشیخ زوید در نزدیکی فلسطین اشغالی و نوار غزه را هدف قرار دادند.

بالگردهای نظامی مصر امروز همچنین توانستند انبارهای سلاح و مهمات ویژه گروه‌های تروریستی مسلح را در دو روستای التومه و المقاطعه در شمال سینا، تخریب کنند.

یک منبع نظامی مصر نیز گفت که عملیات بمباران هوایی کانون‌های تروریست‌ها و جنایتکاران در دو این دو روستا نتایج مثبتی داشت.
 
نیروهای امنیتی راه‌های منتهی به رابعه العدویه را بستند

نیروهای امنیتی مصر امروز پیش از برگزاری تظاهرات جماعت اخوان المسلمین به مناسبت دومین ماه عزل مرسی، تمامی راه‌های منتهی به میدان رابعه العدویه را مسدود کردند.

بر اساس این گزارش، نیروهای امنیتی خودروهای زرهی را در خیابان‌های منتهی به رابعه العدویه مستقر کرده و موانع و سیم‌های خاردار در آن قرار داده‌اند.
 
توقف پخش برنامه‌های الجزیره و تلویزیون اخوان

دادگاه اداری مصر امروز با صدور حکمی دستور توقف پخش برنامه‌های کانال‌های پخش مستقیم الجزیره، الیرموک و احرار 25 را صادر کرد.

پیش از این مقامات مصری بارها نسبت به پوشش مغرضانه اخبار و تحولات مصر در شبکه الجزیره اعتراض کرده بودند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها