امروز : شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶ - 2017 July 21
۰۴:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42637
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۱
تعداد بازدید: 86
امیر خجسته نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به ارائه گزارشی از ...

امیر خجسته نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به ارائه گزارشی از جلسه امروز کمیسیون امور شوراهای مجلس پرداخت و اظهار داشت: در این جلسه، کلیات طرح الحاق 2 تبصره به ماده 12 قانون تعاریف و ضوابط تقسیمات کشوری و اصلاحات بعدی آن مورد بحث و بررسی قرار گرفت و به تصویب نرسید.

وی افزود: طراحان این طرح نتوانستند اعضای کمیسیون شوراها را قانع کنند و به همین دلیل فعلاً این طرح مسکوت ماند، چون مجلس هنوز ارزیابی شفافی از عملکرد فرمانداری‌های ویژه ندارد.

رئیس کمیسیون امور شوراهای مجلس در ادامه یادآور شد: به دلیل جدید بودن این موضوع، کمیسیون فرصتی را در اختیار دولت قرار داد تا در زمان مناسب طرح را مورد مطالعه قرار دهد و نتیجه را به مجلس اعلام کند.

وی با بیان اینکه از دولت خواستیم این موضوع را در قالب لایحه مطرح کند، متذکر شد: بنا شد دولت گزارش جامعی از جزئیات فرمانداری‌های ویژه به همراه عملکرد و کیفیت کاری آنها ارائه کند تا در جلسات کمیسیون شوراها بررسی شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار