امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۷:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42640
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۱
تعداد بازدید: 105
محمدعلی اسفنانی نماینده مردم فریدن، فریدون‌شهر و چادگان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری ...

محمدعلی اسفنانی نماینده مردم فریدن، فریدون‌شهر و چادگان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به جلسه امروز کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: اعضای کمیسیون قضایی مجلس در جلسه امروز خود اصلاح لایحه نحوه اجرایی محکومیت مالی اعاده شده از سوی شورای نگهبان را در دستور کار داشتند که به منظور تامین نظر شورای نگهبان اصلاحات مورد نظر (اصلاحات عبارتی) در این لایحه صورت گرفت و تنها بررسی و اصلاح یک ماده از این لایحه در این جلسه باقی ماند.

وی افزود: اعضای کمیسیون همچنین در ادامه اصلاح لایحه آئین دادرسی کیفری اعاده شده از سوی شورای نگهبان را در دستور کار خود داشتند که اصلاحات صورت گرفته در این لایحه نیز در قالب اصلاحات عبارتی بود و ادامه کار بررسی و اصلاح آن در جلسات بعد کمیسیون انجام خواهد شد.

سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس گفت: در جلسه امروز کمیسیون قضایی اعضا بررسی لایحه آئین دادرسی جرایم نیروهای مسلح را در دستور کار خود داشتند که 20 ماده از 100 ماده این لایحه مورد بررسی و تصویب قرار گرفت که محتوای آن تعریف عبارات و اصطلاحات موجود در لایحه بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها