امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۱:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42669
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۱
تعداد بازدید: 110
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری، حجت الإسلام عسکر دیرباز که در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری، حجت الإسلام عسکر دیرباز که در انتخابات اخیر به نمایندگی از مردم استان آذربایجان غربی به عضویت مجلس خبرگان درآمده است، در جلسه بعد از ظهر این اجلاس در ابتدا از مردم استان آذربایجان غربی برای انتخاب و اعتماد به ایشان به عنوان نمایندۀ مجلس خبرگان رهبری تشکر و قدردانی کرد.

وی در ادامه با اشاره به جایگاه و نقش روحانیت تشیع به ویژه در نظام اسلامی به نقش ویژه و بارز نمایندگان مجلس خبرگان تأکید کرد و افزود: اعضای مجلس خبرگان به دلیل حضوری که در بین آحاد مردم دارند می توانند نقشی بسزا برای انتقال مشکلات مردم به مسؤولین محترم نظام ایفاء نمایند.

دیربار نمایندگان مجلس خبرگان را با توجه به جایگاه روحانی و معنوی ای که در نظام اسلامی دارند از نخبگان جامعه دانست و از مسئولین نظام خواست تا به تذکرات و پیشنهادات سازنده ی این قشر نخبه ی جامعه توجه جدی تری کنند.

نکته ی دیگری که از سوی این عضو مجلس خبرگان رهبری، طرح شد مسئله ترک گناه و توجه بیشتر به فریضه ی امر به معروف و نهی از منکر از جانب تمام آحاد مردم علی الخصوص مسئولان نظام اسلامی بود.

پس از پایان نظق های پیش از دستور ، مسأله انتخاب اعضای کمیته تدوین بیانیه پایانی اجلاس چهاردهم انجام پذیرفت.

بر این اساس با رأی نمایندگان مجلس خبرگان رهبری 5 نفر از اعضاء برای تدوین بیانیه پایانی این اجلاسیه انتخاب شدند و سپس مجلس وارد دستور کار شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها