امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۷:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42672
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۱
تعداد بازدید: 53
یک منبع نزدیک به محمدعلی نجفی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: آقای نجفی که مشاور ...

یک منبع نزدیک به محمدعلی نجفی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: آقای نجفی که مشاور دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی شده است تشابه اسمی با رئیس سازمان میراث فرهنگی دارد.

وی افزود: رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری مشاور دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی نشده است.

این درحالی است که امروز در پی اعلام انتصاب مشاور ترکان رسانه‌ها به واسطه یک تشابه اسمی گمراه شدند.

در زیر متن حکم ترکان برای محمدعلی نجفی مشاورش را می‌خوانید.

اکبر ترکان مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در دو حکم جداگانه، محمد علی نجفی را به عنوان «مشاور عالی دبیر شورا در امور مناطق آزاد و ویژه اقتصادی» و  محمد معزالدین را به عنوان «قائم مقام و معاون سرمایه گذاری دبیرخانه شورا» منصوب کرد.

در حکم اکبر ترکان به محمد علی نجفی آمده است: بررسی و مطالعه وضعیت مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی، تدقیق در خط مشی ها و برنامه های مناطق یاد شده و کمک به تدوین برنامه های متناسب با اهداف مندرج در قانون چگونگی اداره مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی و ارائه پیشنهادات لازم برای بهبود امور اجرایی مناطق یاد شده، از اهم مسئولیت هایی است که امیدوارم در تعامل با مدیران عامل محترم سازمان های مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی در انجام بهینه آن، موفق و مؤید باشید.

محمدعلی نجفی متولد سال 1333 در آستانه اشرفیه و دارای مدرک دکتری مدیریت استراتژیک است که سابقه معاونت طرح و برنامه و امور اقتصادی سازمان منطقه آزاد کیش را در کارنامه کاری خود دارد.

انتهای پیام/

 
برچسب ها:
آخرین اخبار