امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۱۸:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42700
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۰۲
تعداد بازدید: 65
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری آلمان، یک منبع مسئول جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در بیانیه ای خبری گفت: ما جنایاتی که از دو سال و نیم ...

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری آلمان، یک منبع مسئول جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در بیانیه ای خبری گفت: ما جنایاتی که از دو سال و نیم پیش ملت برادر سوریه با آن روبه رو است محکوم می کنیم و در عین حال از موضع ثابت خود در حمایت از ملت سوریه و حق آن در برخورداری از آزادی و شرافت دفاع می کنیم.

این منبع افزود: ما بر موضع اصولی خود در مخالفت با هر گونه حمله یا مداخله نظامی خارجی در سوریه و کشورهای عربی و اسلامی تاکید می کنیم.

از سوی دیگر شماری از هواداران جنبش فتح در شهر رام الله با برپایی تظاهرات مداخله خارجی در امور کشورهای عربی را محکوم کردند.

شرکت کنندگان در این تظاهرات با سر دادن شعارهایی در اعلام مخالفت با حمله به سوریه تاکید کردند که بکارگیری سلاح شیمایی در درگیری های سوریه را محکوم می کنند.

محمود العلول، عضو کمیته مرکزی جنبش فتح که در این تظاهرات حضور داشت گفت: ما با هر گونه دخالت آمریکا در امور کشورهای عربی مخالفیم ما با مصیبتی که جنگ های آمریکا بر سر منطقه آورده است روبه رو هستیم و نمی خواهیم آمریکا خود را پلیسی بداند که اجازه دخالت در امور دیگر کشورهای جهان را به خود بدهد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار