امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۰۳:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42704
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۰۰
تعداد بازدید: 84
به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الإسلام والمسلمین عبدالمحمود عبداللهی در نطق پیش از دستور خود در اجلاسیه ...

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الإسلام والمسلمین عبدالمحمود عبداللهی در نطق پیش از دستور خود در اجلاسیه چهاردهم مجلس خبرگان رهبری انتخابات یازدهم ریاست جمهوری را از مصادیق خیر و برکت دانست.

وی در ادامه پیرامون مفهوم اعتدال و اعتدال واقعی فرازهایی که در دعای مکارم الأخلاق آمده، اعتدال واقعی را بیان کرد و گفت:اعتدال واقعی استوار کاری و قرار گرفتن در مسیر صحیح و اصلاح امور را به همراه دارد، ولی باید توجه به انحراف در مفهوم اعتدال داشت.

عضو مجلس خبرگان رهبری در ادامه ضمن توجه به بعضی از عزل و نصب‌ها که کسانی به مسؤولیت‌هایی مهم منصوب شده‌اند که متهم به همراهی با فتنه هستند و نمایندگان مجلس به همین اتهام به آنها رأی نداده‌اند، گفت: اگر هیئت دولت و ریاست جمهوری می‌خواهند تعامل حفظ شود، نباید کسانی که متهم هستند ولو اثبات اتهام نشده باشد در رأس امور حساس قرار گیرند.

وی با تأکید بر تعامل هر چه بیشتر دولت و مجلس شورای اسلامی افزود: رئیس‌جمهور همانطور که در شعارهای انتخاباتی خود شعار اعتدال سر داد، در سه وزیر باقی مانده دولت یازدهم به مجلس شورای اسلامی، در عمل نیز بر اساس اعتدال و حکمت واقعی ، اقدام کنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود درباره جایگاه مهم صدا و سیما در نظام اسلامی، نکاتی را یادآور شد و گفت: صدا و سیما علی رغم تلاش‌های خوبی که در زمینه نشر معارف دینی در سطح جامعه انجام می دهد، ولی در مسائل فرهنگی عفاف و حجاب مشکلات اساسی دارد، بنابراین خبرگان و هیئت رئیسه این مسأله را دنبال کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها