امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۲۰:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42769
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۲
تعداد بازدید: 66
احمد بختیاری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرم‌دره با اشاره به اقدام‌های صورت گرفته برای بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جدید اظهار داشت: در سال ...

احمد بختیاری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرم‌دره با اشاره به اقدام‌های صورت گرفته برای بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جدید اظهار داشت: در سال تحصیلی جدید تعداد 9 هزار و 734 دانش‌آموز در مدارس شهرستان خرم‌دره مشغول به تحصیل خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به نام‌گذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی خاطرنشان کرد: همگان باید برای تحقق این مهم تلاش کنند و در این میان دانش‌آموزان باید با کسب علوم مختلف، در مسیر توسعه و تعالی نظام حرکت کنند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان خرم‌دره با اشاره به توطئه‌های دشمنان در زمینه زدودن اعتقادات پاک نوجوانان و جوانان نظام جمهوری اسلامی ایران گفت: دشمن از هر فرصتی برای دستیابی به این هدف شوم خود بهره می‌گیرد که دانش‌آموزان باید با بصیرت کافی این توطئه‌ها را شناسایی کرده و با ارتقای سطح بصیرت دینی خود در راستای دفع این توطئه‌ها تلاش کنند.

وی با بیان اینکه دشمنان اسلام و انقلاب تمام تلاش خود را برای دستیابی به اهداف شوم و پلید خود آغاز کرده‌اند، بیان داشت: با رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری و با آگاهی و بصیرت همه همکاران و دانش‌آموزان، همه نقشه‌های شوم و پلید دشمنان به ویژه آمریکای جنایتکار و رژیم پلید صهیونیستی خنثی می‌شود.

بختیاری با تأکید بر لزوم تداوم روحیه استکبارستیزی از سوی قشر دانش‌آموز، تصریح کرد: دانش‌آموزان با حماسه‌آفرینی در صحنه‌های انقلاب‌، نقش ویژه‌ای در توسعه و تعالی نظام جمهوری اسلامی ایران داشته و دارند.

وی با بیان اینکه امروز دشمن در جنگ نرم یک توطئه تمام‌عیار بر علیه دانش‌آموزان و جوانان را آغاز کرده است، خاطرنشان کرد: دشمن با استفاده از رسانه‌ها سعی در انحراف جوانان دارد و در این زمینه از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان خرم‌دره با اشاره به پیشرفت‌های علمی کشور، خاطرنشان کرد: کشورهای دیگر از پیشرفت‌های علمی ما دچار وحشت و نگرانی شده‌اند و درصدد جلوگیری از این موضوع هستند که به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ای در این راستا است.

وی با تأکید بر گسترش پژوهش‌های علمی، اضافه کرد: اگر قرار باشد که دانش‌آموزان پژوهنده باشند، باید معلمان نیز پژوهنده باشند.
انتهای پیام/73002/ذ30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها