امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۳:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4277
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۴۴
تعداد بازدید: 133
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزرات بهداشت؛متن این حکم به شرح زیر است: جناب آقای دکتر علی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزرات بهداشت؛متن این حکم به شرح زیر است:
جناب آقای دکتر علی سنگی
مشاور محترم معاون بهداشت
با سلام و احترام

نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جناب عالی به موجب این ابلاغ به عنوان " مدیر کل دفتر سلامت جمعیت، خانواده و مدارس " منصوب می‌شوید.

انتظار دارد با عنایت به رویکردهای جدید در خصوص سیاست‌های جمعیتی، بهبود شاخص‌های سلامت خانواده و آحاد جامعه، اتخاذ تصمیمات مناسب و برنامه ریزی لازم را در دستور کار قرار داده و در جهت اجرای هر چه هر چه سریع برنامه‌ها اقدام نمایید. لازمه این حرکت، تعامل با سایر بخش‌ها، همکاری با صاحبنظران و بازنگری سیاست‌ها در راستای اهداف بلند مدت نظام مقدس اسلامی است. توفیق روز افزونتان را از درگاه ایزد منان مسئلت دارم.

دکتر فاطمه رخشانی
معاون بهداشت

پیش از این محمد اسماعیل مطلق  مسئولیت دفتر سلامت جمعیت، خانواده و مدارس وزارت بهداشت را بر عهده داشت. علی سنگی پیشتر مسئولیتهایی از جمله مشاور معاون بهداشت وزارت بهداشت، مدیر کل امور مجلس وزارت بهداشت، معاون مدیر کل آموزش و ارتقای سلامت، رئیس مراکز بهداشتی درمانی داخل کشور جمعیت هلال احمر،مسئول راه اندازی و مدیر مرکز درمانی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی در کشور زیمباوه، مدیر کل رفاه کارکنان جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی، مدیر کل امور عمومی سازمان جوانان و رئیس کمیته سیاستگزاری و مدیریت بحران ستاد تدابیر ویژه امور بهداشتی کشور را در کارنامه سوابق مدیریتی و اجرایی خود بر عهده داشته است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها