امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۲۳:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42783
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۲
تعداد بازدید: 170
به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار اسماعیل احمدی‌مقدم فرمانده انتظامی جمهوری اسلامی ایران در همایش ...

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار اسماعیل احمدی‌مقدم فرمانده انتظامی جمهوری اسلامی ایران در همایش فرماندهان پلیس فرودگاه‌های کشور و سپاه حفاظت فرودگاه‌ها با بیان اینکه نیروهای خدمتگزار در فرودگاه ایام تعطیل ندارند گفت: خوشحالم که امروز در میان جمع کسانی قرار دارم که در همه حال مشغول به خدمت‌رسانی هستند. این افراد زمانی که همه مردم در تعطیلی به سر می‌برند کارشان بیشتر است و مشغول خدمتگزاری هستند.

وی ادامه داد: حضرت آقا در دیداری که از نیروی انتظامی داشتند گفتند رضای خدا از مسیر رضای مردم به دست می‌آید و ما نیز باید بکوشیم تا موجبات رضایت مردم را فراهم آوریم.

فرمانده ناجا با اشاره به اینکه صنعت هوایی صنعتی بسیار پیچیده و دقیق است گفت: ما اکنون شاهد هستیم که 18 دستگاه رسمی با شعبات زیاد خود در فرودگاهی مانند فرودگاه مهرآباد فعالیت می‌کنند که این 18 دستگاه باید به هماهنگی لازم برسند.

وی افزود: هماهنگی میان فرودگاه‌های کشورها نشان می‌دهد که صنعت هوایی می‌تواند موجبات هماهنگ شدن کشورهای مختلف را فراهم آورد.
ادامه دارد ...
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار