امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۲۲:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42788
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۳
تعداد بازدید: 77
 به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری-اینترنتی «راس بالت»، "آناتولی آنتونوف" معاون وزیر دفاع روسیه اقدام ...

 به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری-اینترنتی «راس بالت»، "آناتولی آنتونوف" معاون وزیر دفاع روسیه اقدام تحریک‌آمیز پرتاب موشک در دریای مدیترانه در شرایط کنونی منطقه را اقدامی بسیار بی‌مسئولانه ارزیابی کرد.

این مقام بلندپایه نظامی روس تاکید کرد که پرتاب موشک بالستیک در دریای مدیترانه می‌تواند همه منطقه را دچار انفجار کرده و عواقب بسیار فاجعه آمیزی داشته باشد.

آنتونوف گفت: فقط توجه داشته باشید که این حادثه در کجا اتفاق افتاده است، این موشک در چه جهتی شلیک شده است. این موشک به سمت شرق هدف گرفته شده بود: دریای مدیترانه. آیا در حال حاضر منطقه دیگری در جهان وجود دارد که بیش از این نظامی شده و قابل انفجار باشد؟! من اصلا متوجه نمی‌شوم که در چنین شرایطی چطور می‌توان با تسلیحات نظامی و پرتاب موشک با این منطقه به بازی پرداخت. این اقدام «بازی با آتش» است.

معاون وزیر دفاع روسیه (بدون اشاره به نام اسرائیل و آمریکا) از کسانی که تصمیم به پرتاب این موشک گرفتند خواست تا مسئولیت بیشتری در قبال امنیت منطقه از خود نشان داده و با آتش بازی نکنند.

وی افزود: دریای مدیترانه در حال حاضر مانند یک بشکه باروت می‌ماند. کافی است جرقه‌ای در کنار آن زده شود، همه منطقه به انفجار کشیده خواهد شد. ضمن اینکه این انفجار ممکن است نه تنها کشورهای نزدیک، بلکه مناطق گسترده تر و همه جهان را درگیر کند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها