امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۰:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42791
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۳
تعداد بازدید: 80
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «اینترفکس»، "الکساندر گروشکو" نماینده دائم روسیه در مقر ناتو در بروکسل ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «اینترفکس»، "الکساندر گروشکو" نماینده دائم روسیه در مقر ناتو در بروکسل اعلام کرد که وخامت اوضاع پیرامون سوریه با تحریکات تصنعی ادامه پیدا کرده است.

سفیر روسیه گفت: هرچند بازرسان سازمان ملل متحد هنوز کار تحقیق در خصوص حادثه استفاده از سلاح شیمیایی در سوریه را تمام نکرده‌اند، برخی از هم اکنون از مقصر این ماجرا نام می‌برند. تلاش می‌شود تا نظریه بدون جایگزین بودن گزینه نظامی را به اذهان جامعه جهانی تحمیل کنند.

این دیپلمات بلندپایه روس یادآور شد: متاسفانه ما شاهد هستیم که تلاش بسیاری صورت می‌گیرد تا نشان داده شود که اقدام نظامی علیه سوریه با حمایت بین‌المللی گسترده‌ای همراه است.

گروشکو افزود: آمریکا و برخی کشورهای اروپای غربی بجای تجزیه و تحیلی هوشیارانه در خصوص عواقب خطرناک ماجراجویی نظامی در سوریه برای منطقه خاورمیانه و امنیت جهانی، کل نظام حقوق بین الملل و بخصوص نقش مرکزی سازمان ملل در اقدامات بین‌المللی، هر روز که می‌گذرد بیشتر از پیش از ضرورت اقدام نظامی حرف زده و از عواقب فاجعه آمیز عدم اقدام مقتضی در خصوص سوریه، یعنی در واقع از عواقب سناریوی سیاسی و مسالمت آمیز حل و فصل بحران سوریه صحبت به میان می‌آورند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها