امروز : یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 22
۱۸:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42794
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۳
تعداد بازدید: 33
به گزارش فارس به نقل از شبکه تلویزیونی المیادین، جبهه نجات ملی مصر با حمله احتمالی به سوریه مخالفت کرد. روزنامه الجمهوریه مصر نیز نوشت، احزاب و ...

به گزارش فارس به نقل از شبکه تلویزیونی المیادین، جبهه نجات ملی مصر با حمله احتمالی به سوریه مخالفت کرد.

روزنامه الجمهوریه مصر نیز نوشت، احزاب و نیروهای سیاسی مصری تاکید کردند که تهدید به حمله علیه سوریه نقشه‌ای خطرناک علیه امت عربی است.

احزاب مصری تاکید کردند که مصر با سیاست سلطه طلبی و جنگ مخالف است آنها از دولت‌های عربی خواستند موضع آشکار خود را در دفاع از وحدت و ثبات سوریه نشان دهند.

احزاب مصری تاکید کردند که حمله نظامی به سوریه با حملات به دیگر کشورهای عربی و در راس  آن مصر همراه خواهد بود.

سکینة فؤاد مشاور عدلی منصور رئیس جمهور موقت مصردر امور زنان درباره تقسیم سوریه هشدار داد.

وی تاکید کرد: حمله به سوریه تهدیدی برای امنیت ملی کشورهای عربی است که خط قرمز محسوب می‌شود و مصر قبول نمی‌کند که در هر حمله‌ای به کشوری برادر مشارکت کند.

سید قاسم المصری رئیس حزب الدستور مصر نیز گفت: توطئه‌ای خطرناک علیه ملت سوریه و امت عربی خصوص کشورهای اطراف فلسطین اشغالی طراحی شده است و همه شواهد نشان می‌دهد که طرفی که سلاح شیمیایی بکار گرفته است خیر و صلاح سوریه را نمی‌خواهد.

وی افزود: محال است که نظام سوریه از سلاح شیمایی استفاده کرده باشد بلکه این گروهک‌های تروریستی در سوریه بوده‌اند که سلاح شیمیایی به کار گرفته‌اند و ائتلاف ترکیه، آمریکا و اسرائیل از این جنایت بین‌المللی استفاده می‌کند و همه این توطئه‌ها در راستای منافع اسرائیل و به منظور ادامه جنگ داخلی سوریه است.

حزب سوسیال ائتلاف مردمی، حزب الکرامه، و حزب النصاری مصر نیز مخالفت خود را با هر گونه حمله نظامی علیه سوریه اعلام کردند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها