امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۲:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4282
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۴۴
تعداد بازدید: 123
محمد وحیدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد اظهار کرد: یک هزار و 170 میلیارد ریال اعتبار برای همین منظور در نظر گرفته شده است. وی ...

محمد وحیدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد اظهار کرد: یک هزار و 170 میلیارد ریال اعتبار برای همین منظور در نظر گرفته شده است.

وی افزود: این پروژه‌ها شامل یک هزار مجموعه آموزشی، 600 کلاس درس و کارگاه‌های آموزشی است که تاکنون 117 میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار گرفته‌اند.

وحیدی همچنین با اشاره به راه‌اندازی و افتتاح آزمایشگاه نانو در بجنورد گفت: این آزمایشگاه با صرف 2 میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار در سال گذشته راه‌اندازی شد.

وی اظهار کرد: با توجه به ظرفیت‌های مناسبی که در این حوزه در استان وجود دارد، طی سال جاری آزمایشگاه‌های نانو در شهرستان‌های اسفراین، شیروان و مانه و سملقان راه اندازی می‌شود.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان شمالی با اشاره به اینکه بر اساس مصوبه شورای برنامه ریزی استان همه دستگاه‌های اجرایی مکلفند نسبت به هوشمند سازی حداقل یک مدرسه اقدام کنند، گفت: بر همین اساس 150 مدرسه از محل این مصوبه در استان طی امسال هوشمند سازی می‌شوند.

وی در ادامه با بیان اینکه پردیس دانشگاه فرهنگیان استان به عنوان نخستین پردیس در کشور بوده که دارای ردیف اعتباری ملی است، اظهار کرد: از این محل بیش از 25 میلیارد ریال اعتبار برای احداث این پردیس اختصاص می‌یابد.

وحیدی تصریح کرد: پردیس دانشگاه فرهنگیان خراسان شمالی در 19 هکتار زمین در شهرک‌ گلستان‌شهر بجنورد در دست ساخت است.

انتهای پیام/63001/غ20/گ1003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها