امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۳:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42821
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۱
تعداد بازدید: 80
سیدمحمدحسین میرمحمدی نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری ...

سیدمحمدحسین میرمحمدی نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه امروز هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان گفت: در جلسه امروز صبح هیئت پیش‌نویس گزارش آماری عملکرد یک ساله هیئت از سوی یکی از اعضا در خصوص میزان پرونده‌های وارد شده و نیز بررسی‌های صورت گرفته ارائه شد و میزان گزارشات ارائه شده از سوی نهادهای مختلف و نیز پرونده‌هایی در دست بررسی و پرونده‌های مختومه شده و مواردی که وارد دانسته نشده به اطلاع اعضا رسید.

وی افزود: این گزارش در جلسات بعدی به نحو مقتضی به اطلاع نمایندگان مجلس خواهد رسید و ممکن است تا گزارش مذکور در صحن علنی مجلس نیز قرائت شود.

عضو هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس اظهار داشت: همچنین در جلسه امروز استعلام قوه قضائیه در خصوص نطق یکی از نمایندگان در صحن علنی مجلس مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد تا پاسخ مقتضی در این خصوص به نهاد قضایی ارائه شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار