امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۲۲:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42826
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۲
تعداد بازدید: 60
به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار احمدی‌مقدم فرمانده نیروی انتظامی در جمع خبرنگاران در ارتباط با انتقال ...

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار احمدی‌مقدم فرمانده نیروی انتظامی در جمع خبرنگاران در ارتباط با انتقال پروازهای حجاج به فرودگاه امام گفت: با هماهنگی‌های صورت گرفته میان دستگاه‌های مرتبط و موافقت مسئولان حج قرار بر این شد که این دوره اعزام به حج دوره پایانی اعزام‌ها از فرودگاه مهرآباد باشد.

وی ادامه داد: بنابراین بعد از ایام محرم اولین پروازهای عمره ما از فرودگاه امام خمینی (ره) انجام خواهد شد.

احمدی‌مقدم با اشاره به نواقصی که ممکن است فرودگاه امام (ره) داشته باشد گفت: نواقص در عمل مشخص می‌شود و زمانی که ما کار را آغاز کردیم به تدریج خود را نشان می‌دهد و ما نیز آنها را برطرف می‌کنیم.

وی اظهار داشت: ترافیک در ایام حج در اطراف فرودگاه مهرآباد بسیار سنگین است و حتی تعدادی از حجاج و مسافران از پروازها جا می‌مانند بنابراین به زائران این دوره توصیه می‌کنم که حتی‌المقدور از همراهان خود بکاهند.

فرمانده ناجا در مورد تشکیل برخوردها با بدحجابان در روزهای اخیر گفت: نیروی انتظامی وظیفه خود را انجام می‌دهد و انجام وظیفه نیروی ناجا ربطی به تغییر دولت ندارد و ناجا تنها مجری قانون است.

وی ادامه داد: ممکن است روش‌های برخورد ناجا تغییر کند و از روش‌های جدید برای ارشاد بدحجابان استفاده کند اما باید در نظر گرفت که تعدادی از بدحجابان با تذکر به راه راست برنمی‌گردند و باید با آنها برخورد جدی‌تری شود.

احمدی‌مقدم در مورد اینکه آیا دولت از ناجا درخواست کرده تا طرح امنیت اخلاقی متوقف شود گفت: دولتی چیزی به ما ابلاغ نکرده و حرفی هم نزده است و طرح‌های ناجا تعطیلی ندارد.

فرمانده ناجا در مورد تعامل با دولت جدید و جلسات برگزار شده با وزرای کشور ارشاد گفت: دولت در حال استقرار است و نباید انتظار زیادی از آن داشت و هم اکنون وزرا مانند وزیر کشور مشغول تعیین معاونان خود هستند و همانگونه که دولت اعلام کرده در این مدت کوتاه باید به مسائل اضطراری کشور بپردازند.

وی در ادامه از برگزاری جلسات مشترک با دولت استقبال کرد و گفت: حتماً در این جلسات شرکت خواهیم کرد.

احمدی‌مقدم در مورد اجرای امنیت اخلاقی در فرودگاه‌های کشور نیز گفت: فرودگاه نیز جز خاک این مملکت محسوب می‌شود اما ممکن است نحوه برخوردها در فرودگاه‌ها به خصوص فرودگاه‌های بین‌المللی متفاوت‌تر باشد چرا که مسافران خارجی با فرهنگ ایران آشنا نیستند و باید آنها را با فرهنگ ایران آشنا کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها