امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۸:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42841
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۳
تعداد بازدید: 104
علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت یازدهم در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به سوالات پاسخ ...

علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت یازدهم در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به سوالات پاسخ داد.

* حال این روزهای وزیر ارشاد در بهارستان

جنتی در پاسخ به این سوال که دو هفته‌ای است در مسند وزارت ارشاد مسئول هستید، حال این روزهای وزیر ارشاد چگونه است، توضیح داد: سخت که نمی‌گذرد، چراکه کار فرهنگی برای ما لذت بخش است، اما به هر حال کار پر مشغله‌ای است که معمولا از آغاز اولین ساعات صبح مشغول هستم تا آخرین ساعات شب و وقت زیادی را به امور اختصاص می‌دهم.

* معنای رأی اعتماد بالای نمایندگان مجلس برای وزیر ارشاد

وزیر ارشاد در پاسخ به اینکه رأی اعتماد بالای نمایندگان مجلس برای شما چه معنایی داشت، گفت: معنایش این است که برنامه‌، سیاست‌ها و راهکارهایی که به مجلس ارائه شد مورد قبول مجلس بوده، شاید هم روی شخص بنده بنا به سوابق و مجموعه فعالیت‌های اجرایی گذشته عنایت خاصی پیدا کرده‌اند.

* گزینه معاونت فرهنگی ارشاد کیست؟

جنتی درباره گزینه‌های مطرح شده برای معاونت فرهنگی ارشاد از جمله «محمد الهیاری» و «محمدرضا وصفی» و اینکه آیا گزینه قطعی انتخاب شده یا خیر، گفت: هنوز روی شخص خاصی تصمیم‌گیری نشده است.

وی درباره اینکه تا چه زمان «علی اسماعیلی» معاون فرهنگی خواهد بود، افزود: تا هر زمان که معاون جدید معرفی شود ایشان معاون هستند، البته فکر می‌کنم خیلی طول نخواهد کشید و در آینده نزدیک و نه چندان دور معاون فرهنگی هم معرفی می‌شود.

* تا ده روز آینده نشست خبری ندارم

وزیر ارشاد دولت یازدهم درباره نخستین نشست خبری با اهالی رسانه و مطبوعات تصریح کرد: باید ابتدا به کل وزارتخانه به صورت ریز با جزئیات اطلاعات و اشراف داشته باشم، تا در هر بخشی سوالی مطرح شد اشراف کامل را داشته باشم، اما تا 10 روز آینده قطعا نشست خبری نخواهم داشت، اما پس از آن احتمالا نشستی برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها