امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۶:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42842
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۳
تعداد بازدید: 99
حسن عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس در خصوص آغاز فیلمبرداری «من زنده‌ام» گفت: پیش تولید این فیلم آغاز شده است و در حال فراهم کردن مقدمات کار ...

حسن عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس در خصوص آغاز فیلمبرداری «من زنده‌ام» گفت: پیش تولید این فیلم آغاز شده است و در حال فراهم کردن مقدمات کار هستیم اما از آنجائیکه این فیلم با مشارکت 50 درصدی فارابی و بخش خصوصی ساخته می‌شود همچنان در انتظار تامین بودجه از سوی فارابی هستیم تا بتوانیم «من زنده‌ام» را کلید بزنیم.

وی افزود: بازنویسی فیلمنامه با همکاری مشترک مهرداد غفارزاده و اکبر روح به پایان رسیده و در حال حاضر مشغول بازبینی لوکشین‌های مورد نظر هستیم تا بتوانیم پس از آماده سازی آنها و پرداخت بودجه زا سوی فارابی هر چه زودتر فیلم را کلید بزنیم تا اولین نمایش آن در جشنواره فجر باشد.

تهیه‌کننده «من زنده‌ام» همچنین در خصوص بازیگران این فیلم نیز گفت: سال گذشته در مقطعی با پرویز پرستویی و مریلا زارعی برای بازی در این فیلم مذاکره شده که هنوز حضور هیچ کدام از عوامل فنی و بازیگران به جز پیمان جعفری به عنوان مدیرتولید قطعی نشده است.

براساس این گزارش، داستان «من زنده‌ام» در مورد «ودود» مرد عیالواری است که با پول یارانه‌ای که برایش هر ماه ریخته می‌شود وانتی قسطی می‌خرد تا با آن کار کند. «ودود» که روی پول یارانه‌اش برای پرداخت اقساط ماشینش حساب کرده به یک‌باره متوجه می‌شود پول یارانه به حسابش واریز نشده است. پس از پرس و جوهای «ودود»، به او می‌گویند که او مرده است و یارانه به او تعلق نمی‌گیرد. «ودود» برای اثبات زنده بودنش در مسیر دشواری قرار می‌گیرد و این ماجراهای اصلی فیلمنامه را تشکیل می‌دهد.

غفارزداه پیش از این «گیرنده» را با موضوع نامه‌های مردمی به رئیس جمهور در سینما ساخته که سال گذشته به اکران عمومی در آمد.
 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها