امروز : شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 25
۰۹:۲۴
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4285
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۴۴
تعداد بازدید: 134
مجید امرایی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: شیوه‌نامه برگزاری جشنواره فصلی استانی به 10 استان کشور ابلاغ شد که بر همین اساس از ابتدای ...

مجید امرایی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: شیوه‌نامه برگزاری جشنواره فصلی استانی به 10 استان کشور ابلاغ شد که بر همین اساس از ابتدای امسال جشنواره‌های فصلی در استان‌ها نیز برگزار می‌شود.

مدیرعامل سرای روزنامه‌نگاران ایران افزود: این شیوه‌نامه در قالب 6 بخش در رشته‌های تیتر، عکس، گزارش، گزارش خبری، سرمقاله، یادداشت و مقاله طراحی شده است.

وی بیان داشت: شیوه‌نامه مزبور هم‌اکنون به استان‌های گیلان، همدان، لرستان، کهگیلویه و بویراحمد، خوزستان، کرمانشاه، کردستان، قزوین و البرز ابلاغ شده است.

به گفته امرایی هم‌اکنون کارگاه‌های آموزشی در استان‌های مختلف در حال برگزاری است.

مدیرعامل سرای روزنامه‌نگاران ایران همچنین از افتتاح موزه مطبوعات خبرداد و گفت: این موزه 27 اردیبهشت ماه سال جاری همزمان با روز ارتباطات راه‌اندازی و افتتاح می‌شود.

وی با بیان اینکه در حال حاضر این سرا چند کتاب در دست انتشار دارد بیان داشت: نخستین شماره نشریه سرای روزنامه‌نگاران در دوره جدید به زودی (در روزهای آتی) منتشر می‌شود.

امرایی یادآور شد: اقدامات مزبور مهمترین اقدامات سرای روزنامه‌نگاران است که در آینده نزدیک به وقوع می‌پیوندد.

وی با بیان  اینکه با توجه به اینکه یکی از اهداف سرای روزنامه‌نگاران تولید کتب تألیفی و تخصصی است اضافه کرد: بر همین اساس هم‌اکنون چند کتاب را در دست انتشار داریم.

امرایی ادامه داد: کتاب‌های مزبور با موضوعات مختلف از قبیل طنز مطبوعات، گزارش‌نویسی، یادداشت نویسی و خبر نویسی است که عمدتا توسط مدرسین دانشگاه تألیف شده است
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار