امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۲۰:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42854
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۰
تعداد بازدید: 83
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، خلبان حمیدرضا پهلوانی اظهار داشت: در راستای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، خلبان حمیدرضا پهلوانی اظهار داشت: در راستای اجرای تکالیف قانونی مندرج در ماده 6، 17 و 18 قانون هواپیمایی کشوری مبنی بر صدور پروانه بهره‌برداری هوایی، الغا یا توقیف موقت یا محدودکردن اختیارات، شورای عالی هواپیمایی کشوری و سازمان هواپیمایی کشوری به منظور جلوگیری از رقابت مضره بین متصدیان حمل و نقل هوایی، و با در نظر گرفتن سوابق برخی شرکت‌ها از جمله عدم فعالیت طی سالیان متمادی، در خصوص تعیین تکلیف شرکت هواپیمایی غیرفعال تصمیماتی اتخاذ کرد.

معاون وزیر راه و شهرسازی افزود: در تیرماه جاری نیز در خصوص 15 شرکت هواپیمایی غیرفعال تصمیماتی اتخاذ و پروانه بهره‌برداری حمل و نقل مسافر و بار هشت شرکت هواپیمایی لغو شد.

وی افزود: برهمین اساس پروانه بهره‌برداری حمل و نقل مسافر و بار دو شرکت ‌هواپیمایی غیر فعال دیگر از جمله شرکت هواپیمایی بنیاد (‌بن ایر) و پاریز نیز لغو شد.

انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها