امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۰۲:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42863
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۱
تعداد بازدید: 162
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شرکت پارس خودرو با اشاره به تذکر مصطفی افضلی‌فر عضو کمیسیون اصل 90 مجلس ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شرکت پارس خودرو با اشاره به تذکر مصطفی افضلی‌فر عضو کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی روز سه شنبه مجلس در خصوص فروش خودروهای مگان خریداری شده برای اجلاس عدم تعهد توضیحاتی ارائه کرد.

این شرکت اعلام داشت که واگذاری کلیه خودروهای استفاده شده در اجلاس سران کشورهای غیر متعهد از طریق مزایده عمومی در ۲ مرحله به فروش رسیده و بر اساس روش قانونی مزایده و مبتنی بر قیمت پایه کارشناسی رسمی دادگستری با قیمت 52 میلیون تومان واگذار شده است که تمامی مدارک و مستندات آن در شرکت موجود است.

روابط عمومی پارس‌خودرو اعلام کرده که در زمان برگزاری مزایده، قیمت کارخانه خودرو مگان صفر کیلومتر به مبلغ 44 میلیون و 600 هزار تومان بوده است که تمامی خودروهای مگان واگذار شده به دلیل بالاتر بودن قیمت بازار آن بالاتر از قیمت کارخانه مورد کارشناسی قرار گرفته‌اند.

بر اساس این توضیحات پارس خودرو که در اختیار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس قرار گرفته در برگزاری مزایده مورد اشاره اصل رقابت کاملا مشهود بوده و نمایندگان دستگاه‌های نظارتی نیز از فرآیند آن مطلع بوده و بعضا در جلسات مربوطه نیز حضور داشته‌اند و کلیه مقررات و تشریفات مرتبط با موضوع در حد اعلای آن رعایت شده است و حتی در زمان برگزاری آن به جهت جلوگیری از هرگونه شائبه احتمالی طی بخشنامه‌ای حضور کارکنان پارس خودرو و خانواده‌های آنان منع شده بود.

افضلی فرد روز گذشته طی اخطاری در صحن علنی مجلس با استناد به اصل 19 قانون اساسی اظهار داشت: اخیرا شبکه خبر اعلام کرد که در جریان اجلاس جنبش عدم تعهد تعدادی خودرو مگان به قیمت 80 میلیون تومان خریداری شد.

وی افزود: بر اساس این گزارش اخیرا و بعد از هزار کیلومتر کارکرد این خودروها به قیمت 15 میلیون تومان به بعضی از افراد فروخته شده است.

افضلی‌فر تاکید کرد: باید در این رابطه بررسی‌های لازم صورت گیرد و با خاطیان برخوردشود.

براساس این گزارش حجت الاسلام ابوترابی‌فرد که ریاست جلسه علنی مجلس را برعهده داشت، این اخبار خیلی اخبار مستندی نیست لذا همکاران در اظهار نظرهای خود دقت بیشتری کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها