امروز : پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 13
۰۱:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42871
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۱
تعداد بازدید: 105
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عیسی امامی نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی در نطق امروز خود در مجلس با ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عیسی امامی نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی در نطق امروز خود در مجلس با اشاره به جنگ‌طلبی جدید آمریکا در منطقه علیه سوریه گفت: هم اکنون ناقوس جنگی جدید از سوی آمریکا در منطقه به صدا درآمده ولی در واقعیت این خوی تجاوزگری آمریکا برای حفظ رژیم اسرائیل به وجود آمده است.

وی ادامه داد: ملت ایران و جهان می‌دانند که قدرت پوشالی آمریکا پس از انقلاب رو به زوال رفته و با شروع موج عظیم بیداری اسلامی طوفانی به پا شده که مرزهای نوکران غرب و آمریکا را در منطقه در معرض تزلزل قرار داده است.

نماینده مردم گرگان با بیان اینکه آمریکا برای حفظ اسرائیل، تدارک این حمله را دیده است، تصریح کرد: آمریکا با حمایت سران مرتجع عرب، تروریست‌ها را به سوریه گسیل داشته است.

وی ادامه داد: ولی این‌بار برخلاف عراق و افغانستان فشار افکار عمومی بر آمریکا زیاد شده و همین مسئله این کشور را در حمله به سوریه تحت فشار قرار داده است؛ اما علی‌رغم این محدودیت‌ها برخی از سران کشورهای مرتجع عربی به آمریکا برای حمله به سوریه، چراغ سبز نشان داده و گفته‌اند که هزینه‌های جنگ را تأمین می‌کنند.

نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی با هشدار به سران عربستان و قطر تصریح کرد: سران این دو کشور باید بدانند که در صورت تجاوز به سوریه آتش این جنگ دامن آنها را نیز خواهد گرفت.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه سوریه را یکی از کشورهای استراتژیک منطقه خواند و اظهار داشت: حمله به این کشور هزینه‌های بسیاری دارد و بدون شک زلزله حاصل از این جنگ اسرائیل و حامیان منطقه غرب را در کام خود می‌کشاند.

وی دلیل این فشار آمریکا برای حمله به سوریه را موفقیت‌های اخیر این کشور در عقب راندن تروریست‌ها دانست و افزود: آمریکا می‌خواهد با این حمله احتمالی، تروریست‌های تکفیری را امیدوار کند.

نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: امروز فرزندان امام و رهبری در سراسر جهان بدون شک پاسخ دندان‌شکنی به این حمله احتمالی خواهند داد.

امامی در ادامه نطق خود در تذکری به رئیس جمهور تصریح کرد: مردم ما با لبیک به ندای رهبری حماسه سیاسی را رقم زدند و اکنون انتظار می‌رود تیم اقتصادی مجرب دولت برنامه خود را برای تحقق حماسه سیاسی ارائه دهد.

نماینده مردم گرگان در تذکری دیگر به وزیر راه و شهرسازی گفت: در دولت نهم مصوبه احداث خط آهن گرگان - بجنورد - مشهد تصویب شد اما در ادامه با ناهماهنگی‌های به وجود آمده هر بار کلنگ آغاز به کار این خط آهن در یک منطقه بر زمین زده شد.

وی خاطرنشان کرد: از وزیر راه و شهرسازی می‌خواهم با تدبیر و بررسی های لازم این موضوع را حل کند و کلنگ احداث این خط آهن را همانطور که در طرح تصویبی آن توسط هیأت دولت آمده، از مبدأ یعنی شهر گرگان آغاز کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها