امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۷:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42881
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۲
تعداد بازدید: 55
به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار تقی مهری رئیس پلیس پیشگیری کشور در همایش فرماندهان پلیس فرودگاه‌های ...

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار تقی مهری رئیس پلیس پیشگیری کشور در همایش فرماندهان پلیس فرودگاه‌های کشور و سپاه حفاظت در مورد عملکرد پلیس فرودگاه گفت: خوشبختانه امروز پلیس فرودگاه در شرایط بسیار خوبی از نظر انجام وظیفه ذاتی به سر می‌برد.

وی ادامه داد: در بحث حفاظت از تجهیزات فرودگاهی و استقرار کامل از همه فرودگاه‌ها و هماهنگی با سپاه به خصوص سپاه حفاظت فرودگاه خوب عمل کرده‌ایم.

رئیس پلیس پیشگیری از برگزاری جلسات مشترک میان فرماندهان سپاه و پلیس از سال گذشته به صورت مداوم خبر داد و گفت: این جلسات هماهنگی میان پلیس و سپاه را به طرز شایانی افزایش داده است.

وی تأکید کرد: هم سپاه و هم نیروی انتظامی از یک خانواده هستند و وظایف یکسانی دارند پس باید با هم هماهنگ‌تر باشند تا وظایف خود را به خوبی انجام دهند.

سردار مهری افزود: در سرشکی به فرودگاه‌های کشور حتی به یک مورد مشکل و مسئله خاص بر نخوردیم.

وی در پایان برنامه اصلی پلیس پیشگیری برای فرودگاه‌های کشور را برگزاری دوره‌های استاندارد‌سازی و تعالی رفتار کارکنان عنوان کرد و گفت: این برنامه سال گذشته برای همه دستگاه‌ها اجرایی شد و امسال نیز در پلیس فرودگاه‌های کشور اجرا می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها