امروز : جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 23
۰۲:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42882
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۲
تعداد بازدید: 101
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، جهانبخش محبی‌نیا سرپرست دانشگاه فرهنگیان در چهاردهمین کنفرانس آموزش فیزیک ایران که در مرکز تربیت معلم نسیبه تهران ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، جهانبخش محبی‌نیا سرپرست دانشگاه فرهنگیان در چهاردهمین کنفرانس آموزش فیزیک ایران که در مرکز تربیت معلم نسیبه تهران برگزار شد با بیان اینکه امروز علم در جامعه ما جاری شده است، اظهار داشت: در میان کشورهای اطراف فقط به کشور ایران، ترکیه و مالزی در عرصه علم توانسته‌اند در میان 20 کشور برتر قرار گیرند.

وی افزود: من به عنوان اولین سرپرست دانشگاه فرهنگیان آماده همکاری هستم و دانشگاه مکلف و موظف است در زمینه مالی به معلمان برای کمک به موضوعات علمی کشور کمک کند.

محبی‌نیا با بیان اینکه ساختن بنیان و بنیاد آموزش و پرورش از همه چیز واجب‌تر است، خاطرنشان کرد: بودجه کل کشور 720 هزار میلیارد تومان است و ساخت بندر، پتروشیمی، جاده و فرودگاه نیاز است اما واجب‌تر از آن آموزش و پرورش است.

وی با اعلام حمایت قاطع دانشگاه فرهنگیان از اتحادیه‌های علمی کشور گفت: آزمایشگاه‌های دانشگاه فرهنگیان در تمام پردیس‌های دانشگاهی در اختیار معلمان و انجمن‌های علمی کشور است.

سرپرست دانشگاه فرهنگیان افزود: اکنون مدارس هوشمند و مجهز به IT را در دورترین روستاها داریم اما اگر دانش‌آموز ما خارج از کلاس و دور از کلاس است، نمی‌توانیم آموزش را زنده ببینیم.

وی با بیان اینکه به دلیل مشکلاتی نمی‌توانیم در مهر ماه پذیرای دانشجویان باشیم، تصریح کرد: در بهمن ماه امسال یکصد هزار دانشجو معلم تحت آموزش در دانشگاه فرهنگیان قرار خواهد گرفت.

محبی‌نیا با بیان اینکه توجه به اتحادیه‌های علمی جامعه را بیدار می‌کند، گفت: اگر دانشگاه فرهنگیان بیدار شود آموزش و پرورش بیدار می‌شود و اگر آموزش و پرورش بیدار شود جامعه بیدار می‌شود.

وی تاکید کرد: ارتباط با دانشگاه‌های معتبر دنیا را حتما باید سرلوحه کار خود قرار دهیم و از معلمان و اندیشمندان دیگر کشورها دعوت کنیم تا با معلمان، ‌اتحادیه‌ها و استادان ما صحبت کنند آنوقت کسی نمی‌تواند ما را تضییع کند.

به گزارش فارس، در پایان این مراسم دانشگاه فرهنگیان با اتحادیه‌های علمی آموزشی معلمان فیزیک ایران برای استفاده از آزمایشگاه‌های دانشگاه فرهنگیان تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها