امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۰۹:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4289
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۴۴
تعداد بازدید: 174
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شفت، سید مرتضی بختیاری پیش از ظهر امروز در جلسه شورای اداری این شهرستان خدمت به خلق را از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شفت، سید مرتضی بختیاری پیش از ظهر امروز در جلسه شورای اداری این شهرستان خدمت به خلق را از بزرگ‌ترین عبادت خواند و اظهار کرد: همه ما باید بدانیم که هیچ شرطی برای خدمتگزاری به مردم نداریم.

وی افزود: جایگاه رهبری متصل به ولایت‌الله است و تا ولایت‌الله نباشد احکام نورانی اسلام پیاده نمی‌شود.

وزیر دادگستری با بیان اینکه شاهد بودیم در کشورهای مختلف به نام اسلام انقلاب برپا شد، تصریح کرد: این انقلاب‌ها متصل به ولایت نیستند و همه ما باید نعمت ولایت را قدردانی کنیم.

وی به نرخ 25 درصدی بیکاری در شفت اشاره کرد و گفت: مسئولان باید در راستای اشتغال جوانان طرح‌های مورد نظر را ارائه دهند تا به صورت اضطراری به تصویب هیئت دولت برسانیم.

بختیاری درباره اجرای مصوبات هیئت دولت در گیلان اذعان کرد: 100 درصد مصوبات دور نخست و 88 درصد مصوبات دور دوم و 49 درصد مصوبات دور سوم در گیلان اجرا شده است.

وی با اشاره به اجرای قانون حمایت از خانواده، خاطرنشان کرد: قانون حمایت از خانواده را از هفتم اردیبهشت لازم‌اجرا شده است.

وزیر دادگستری درباره پرداخت یارانه به سرپرست خانواده‌های معتاد، یادآور شد: در این زمینه به‌زودی تصمیم‌گیری می‌شود.

بختیاری افزود: مردم ما طبق فرموده امام راحل از مردم صدر اسلام بهتر و جلوتر هستند و با وجود تمام تحریم‌ها و مشکلات اقتصادی با بصیرت و بینش در صحنه قرار دارند و از اصل نظام حمایت می‌کنند.

وی با بیان اینکه استکبار جهانی شدیدترین تحریم‌ها را علیه ایران به کار برده است، متذکر شد: هدف دشمن این است که مردم را از اصل نظام جدا کند اما مردم با بصیرت به خوبی نقشه دشمنان را شناسایی کرده و با پشتیبانی، حضور و دلدادگی به مقام ولایت از آرمان‌های نظام اسلامی دفاع می‌کنند.
انتهای پیام/2300/خ30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها