امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۶:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42890
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۲
تعداد بازدید: 74
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، حیدررضایی که در مراسم تقدیر از عکاس مبلغان دینی سخن می‌گفت با اشاره به ظرفیت‌های معنوی کشور گفت: واقعیت‌هایی در ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، حیدررضایی که در مراسم تقدیر از عکاس مبلغان دینی سخن می‌گفت با اشاره به ظرفیت‌های معنوی کشور گفت: واقعیت‌هایی در زمینه عکس وجود دارد که باید آنها را مورد بازنگری قرار دهیم.

وی ادامه داد: کلیتی که در نگاه به عکس وجود دارد نگاه ساده و عوامانه است که متأسفانه این موضوع حتی در بین برخی مسئولان کشور نیز دیده می‌شود.

مدیر کل اداره طرح و عکس خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهار داشت: سیاست و دغدغه ذهنی ما این بود که با توجه به ظرفیت معنوی کشور تلاش کنیم با استفاده از عکاسی و تصویربرداری بتوانیم این ظرفیت‌ها را شناسایی و معرفی کنیم.

رضایی اظهار داشت: به همین دلیل تصمیم گرفتیم شروع کار خود را با زندگی طلاب آغاز کنیم و با توجه به توانایی و ظرفیت مهدی مهریزاد و آشنایی وی با روحیه طلاب وی گزینه مناسبی بود تا در این حوزه ورود پیدا کند.

وی افزود: همزمانی تصمیم ما با آغاز ماه مبارک رمضان ما را بر آن داشت تا فعالیت مبلغان ماه مبارک رمضان را که با حداقل هزینه انجام وظیفه می‌کنند در دستور کار خود قرار دهیم چرا که تعداد زیادی از آنها معتقدند هیچگونه انعکاس اخبار و تصاویری از فعالیت آنها در این مدت صورت نگرفته است.

مدیر کل اداره طرح و عکس خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با تقدیر و تشکر از همکاری و پشتیبانی خوب مدیریت خبرگزاری افزود: آقای موسوی مدیریت خبرگزاری بدون هیچ تعللی از نظر مادی و معنوی پشتیبانی بسیار خوبی از ما داشت تا بتوانیم پوشش خوبی را از این مراسم داشته باشیم.

رضایی افزود: اما مشکل بزرگی که در این زمینه وجود دارد نگاه سازمانی است که به عکس می‌شود و بیشتر در زمینه عکس مسائل حاشیه‌ای است که مورد توجه قرار می‌گیرد و هماهنگی‌ها بسیار سخت صورت می‌گیرد.

وی ادامه داد: باید مسئولان ما ارزش عکس و تصویر را متوجه باشند و تلاش کنند تا آن را توسعه دهند چرا که گاهی از موارد یک قطعه عکس یا فیلم می‌تواند تأثیرگذاری بیشتری نسبت به خبر داشته باشد. این موضوع هم اکنون در رسانه‌های مطرح جهان مورد توجه قرار گرفته است و شاهد هستیم که در بسیاری از نقاط جهان رسانه‌های مکتوب جای خود را به رسانه‌های مجازی داده‌اند.

مدیر کل اداره طرح و عکس گفت: برای اینکه در این رقابت سنگین بتوانیم حرفی برای گفتن داشته باشیم نیازمند برنامه‌ریزی و پشتیبانی هستیم تا بتوانیم از موضوعات مثبت و خوبی که در کشور وجود دارد تصاویر خوبی را به جهانیان منعکس کنیم و از مسئولان می‌خواهیم این بستر را فراهم کنند تا کار فرهنگی در زمینه عکس و تصویر رشد خوبی داشته باشد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها