امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۰۳:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42894
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۲
تعداد بازدید: 46
به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار گرجی‌زاده فرمانده سپاه حفاظت فرودگاه‌های کشور در همایش فرماندهان پلیس ...

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار گرجی‌زاده فرمانده سپاه حفاظت فرودگاه‌های کشور در همایش فرماندهان پلیس فرودگاه‌های کشور و سپاه حفاظت با بیان اینکه پلیس فرودگاه‌ها با کمترین امکانات عملکرد بی‌نظیری داشته گفت: این در حالی است که پراکندگی فرودگاه‌های ما در سطح کشور بسیار زیاد است.

وی در ادامه با بیان اینکه نیروهای امنیتی نمی‌توانند از برخی امکانات روز دنیا در فرودگاه‌های کشور استفاده کنند گفت: ما به دلیل مسائل شرعی، فرهنگی و سنتی کشور نمی‌توانیم از وسایلی مانند بادی‌اسکنر و یا سگهای مواد‌یاب استفاده کنیم.

فرمانده سپاه حفاظت فرودگاه‌ها ادامه داد: با وجود اینکه نمی‌توانیم از امکانات روز دنیا استفاده کنیم اما عملکردمان در بحث مسائل امنیتی فوق‌العاده بوده است. اخیراً با تیز‌بینی یکی از مأموران ما موفق به جلوگیری حمل دهها کیلو مواد مخدر به مقصد مالزی شدیم.

سردار گرجی‌زاده تأکید کرد: اگر تیز‌بینی مأمور ما نبود ممکن بود که آبروی کشوربه خطر بیفتد.

وی افزود: امروز پلیس با دو مشکل دست و پنجه نرم می‌کند اول اینکه هم باید به وظایف خود در کشف مواد مخدر عمل کند و هم اینکه باید گوش به فرمان فرمانده خود باشد. چون سردار احمدی‌مقدم تأکید کرده‌اند که پلیس نباید مردم را آزار دهد.

فرمانده سپاه حفاظت با بیان اینکه برای ما خوشنودی رهبری و فرماندهان اهمیت دارد گفت: اخیراً مسئولان ایکائو با بازدیدی که از فرودگاه‌‌های کشور به عمل آورده‌اند به ما نمره 20 و مدال افتخار‌داده‌اند.

وی تأکید کرد: این در حالی است که یکی از مسئولان ایکائو به من گفت ما قصدمان از سفر به ایران چیزی جزء عیب‌جویی و پیدا کردن مشکل نبوده است. خدا را شکر که سازمان‌های بین‌المللی نمی‌تواند عیبی از جمهوری اسلامی بگیرند.

سردار گرجی‌زاده در پایان با بیان اینکه امروز برخی‌ از نمایندگان مجلس با اعمال فشار می‌خواهند در فلان نقطه دور افتاده کشور فرودگاه تأسیس شود گفت: در این میان تنها ارگان‌هایی که با این کار اعلام مخالفت نمی‌کنند و آماده خدمت‌گزاری هستند سپاه و نیروی انتظامی هستند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها