امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۶:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42895
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۲
تعداد بازدید: 64
به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کاپیتان پهلوانی رئیس سازمان هواپیمایی در همایش فرماندهان پلیس فرودگاه‌های ...

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کاپیتان پهلوانی رئیس سازمان هواپیمایی در همایش فرماندهان پلیس فرودگاه‌های کشور و سپاه حفاظت با بیان اینکه قانون پنجم توسعه تأکید می‌کند که آزاد‌سازی نرخ بلیت هواپیماها باید صورت گیرد گفت: ما در سال شاهد 450 تا 500 پرواز داخلی هستیم که با تعداد پروازهای خارجی این عدد به 700 پرواز می‌رسد.

وی ادامه داد: سالانه 17 میلیون نفر در کشور از پروازهای داخلی استفاده می‌کنند و 8 میلیون نفر نیز با پروازهای خارجی از کشور خارج یا به کشور وارد می‌شوند.

کاپیتان پهلوانی با بیان اینکه در فرودگاه مهر‌آباد 18 سازمان و شرکت دولتی حضور رسمی دارند خواستار مدیریت یگانه برای مجموعه مهر‌آباد شد و گفت: مدیریت یگانه به ما در کسب مؤلفه‌های مثبت رشد کمک می‌کند.

وی تأخیر در پروازها را مناسب ندانست و گفت: ممکن است حرکت اتوبوسی یا قطاری با تأخیر مواجه شود اما تأخیر در پرواز یک هواپیما بازتاب‌های منفی در کشور دارد.

رئیس سازمان هواپیمایی کشور جذب سرمایه را از اولویت‌های این سازمان عنوان کرد و گفت: همدلی میان سازمان هواپیمایی سپاه و پلیس در نوروز امسال به اوج خود رسید و همه ثمره آن را دیدند هر جا این همدلی بیشتر شود ما شاهد فرار مخلان خواهیم بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها