امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۶:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42918
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۳
تعداد بازدید: 58
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اهل فن و تحلیل‌گران اقتصادی سینما از استقبال بالای تماشاگران از این فیلم غیر متعارف، اظهار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اهل فن و تحلیل‌گران اقتصادی سینما از استقبال بالای تماشاگران از این فیلم غیر متعارف، اظهار شگفتی کرده‌اند.

منتقدان سینمایی و اهل فن می‌گویند از آن جا که قصه فیلم حال و هوای غیر بالیوودی و متفاوتی دارد، این استقبال بالای تماشاگران مایه تعجب است.

«ساتیاگراها» با هزینه تولید 35 کروری و توسط پراکاش جها کارگردانی شده است .جها متخصص ساخت درام‌های پرتنش سیاسی و اجتماعی در داخل بالیوود است.
به جز آ جی دیوگان بازیگر مورد علاقه این فیلم‌ساز، بازیگران مطرحی مثل آمیتاب باچان، کارینا کاپور، آرجون رامپال، منوج باجپای و آمریتا رائو هم در این فیلم بازی کرده‌اند.

تحلیل‌گران اقتصادی سینما از «ساتیا گراها» به عنوان یک فیلم پرفروش اسم می‌برند و پیش بینی می‌کنند فروش کلی آن به 60 تا 80 کرور برسد.
«کافه مدرس» هم با یک فروش 7 کروری در ردیف دوم جدول گیشه نمایش سینماهای هند نشست و فروش کلی خود در هفته دوم نمایش را به 41 کرور رساند.

با این رقم فروش، فیلم تازه جان آبراهام (که خود یکی از تهیه‌کنندگانش هم هست) تبدیل به یک کار موفق و پرفروش سینمایی شده است.

سومین فیلم جدول« قطار اکسپرس چنای» شاهرخان است که با فروش 4 کروری در این ردیف جای گرفت. این درام خانوادگی پس از چهار هفته نمایش عمومی در سینماهای هند، به فروش کلی 223 کروری دست یافته است.
فیلم جدید شاهرخان با این رقم کلان فروش تبدیل به پر فروش‌ترین فیلم کل تاریخ سینمای هند شده است. رکورد دار قبلی« 3 احمق» عامرخان با فروش 202 کروری در سال 2009 بود

«دوباره روزی روزگاری در بمبئی» با فروش 2 کروری خود ،دریف چهارم جدول گیشه نمایش را به خود اختصاص دارد. فیلم جدید آکشی کومار به فروشی 55 کروری دست پیدا کرد. اما از آن جا که هزینه‌های تولید این درام اجتماعی بیش از 80 کرور بوده ،این فیلم لقب یک کار کم فروش را گرفت.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها