امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۲:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42920
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۳
تعداد بازدید: 49
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این اثر برگرفته از گفتارها و گزیده‌های کلام رهبری انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این اثر برگرفته از گفتارها و گزیده‌های کلام رهبری انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(مدظله العالی) در مقوله مدیریت است.

در این  اثر ویژگی‌های مدیران و آنچه آن‌ها برای ادای درست تکالیف مدیریتی خود در تحقق دولت اسلامی باید بدانند، با استخراج از کلام رهبری و مواضع روشن ایشان در این زمینه آمده است.

رهبر معظم انقلاب اسلامی از بدو رهبری تاکنون نصایح، توصیه ها و تعریف‌ها یا هشدارهایی نسبت به مدیران کشور داشته‌اند که در شرایط زمانی مختلف منجر به اصلاح رفتار مدیران شده است.

این اثر  در 9 فصل مدیران؛ اهمیت و جایگاه در نظام اسلامی، معنویت، اخلاق، گزینش همکاران، نظارت بر زیر مجموعه، مدیران انقلابی، وظایف و ویژگی ها، آسیب شناسی و نامه امام علی (ع) به مالک اشتر تدوین شده است.

چاپ اول این اثر در پنج هزار نسخه از سوی انتشارات سروش راهی بازار نشر شده بود که با استقبال علاقمندان چاپ دوم آن نیز در پنج هزار نسخه منتشر شده است.

علاقمندان جهت تهیه کتاب به صورت تک جلدی و کلی به فروشگاه شهید مطهری انتشارات سروش به نشانی خیابان استاد مطهری، نرسیده به خیابان شهید مفتح، جنب ساختمان سروش مراجعه یا با تلفن 88310610 تماس حاصل نمایند.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها