امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۷:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42921
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۳
تعداد بازدید: 90
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، کتاب «25 راه که والدین می‌توانند...»، کتابی است که به تازگی انتشارات همشهری آن را برای راهنمایی و کمک به پدر و ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، کتاب «25 راه که والدین می‌توانند...»، کتابی است که به تازگی انتشارات همشهری آن را برای راهنمایی و کمک به پدر و مادرها برای تربیت فرزندانشان منتشر کرده است.

این کتاب که از سری کتاب‌های روانشناسی انتشارات همشهری است، این امکان را برای خواننده فراهم می‌کند که با استفاده از روش‌هایی ساده و کاربردی، بتواند به صورت مستقیم و غیر مستقیم به پیشرفت تحصیلی کودک خود کمک کند.

این کتاب، نتیجه فعالیت گسترده و گروهی موسسه «والدین» آمریکا است که هر بخش آن را یک روانشناس ورزیده به صورت کاملا کاربردی و قابل فهم برای والدین نوشته است. و دو مترجم یعنی گلرخ محمدیان و زهرا میری آن را به فارسی برگردانده‌اند.

این کتاب در شش سر فصل تدوین شده که در هریک از سر فصلها،  25 روش برای والدین توضیح داده شده است. این سرفصل ها عبارتند از: ایجاد عزت نفس در کودکان، تمرین خواندن و مطالعه با فرزندان، صحبت کردن با فرزندان و گوش دادن به آنها، ایجاد انگیزه، کمک به آموزش فرزندان و ایجاد حس مسئولیت پذیری در آنها.

کتاب «25 راه که والدین می‌توانند...»، در 96 صفحه و با قیمت 5هزار تومان از سوی انتشارات همشهری به چاپ رسیده است.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها