امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۸:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42924
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۳
تعداد بازدید: 115
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، جمعی از نویسندگان به احمد مسجد جامعی، رئیس شورای شهر تهران برای توجه و حمایت از کودکان و ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، جمعی از نویسندگان به احمد مسجد جامعی، رئیس شورای شهر تهران برای توجه و حمایت از کودکان و نوجوانان این مرز و بوم نامه‌ای نوشته و آن را در اختیار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس قرار داده‌اند، که در ذیل متن نامه از خاطرتان می‌گذرد:
به نام خداوند دوستدار کودکان
ریاست محترم شورای شهر تهران
جناب آقای حاج احمد مسجد جامعی
با سلام
این روزها همه جا صحبت از سهم خواهی‏های گروه‏های سیاسی است و طبیعی است که در این جدل و غوغا کسی به یاد کودکان نباشد. کودکانی که در نابسامانی‏های امروز و اشتباهات اهل سیاست هیچ نقشی نداشته‏اند. کودکانی که ایران و فردای ایران متعلق به ایشان است.

ما نویسندگان کودک و نوجوان ایران چندان به دنیای سیاست علاقه‏ای و در آن تخصصی نداریم. اما به یاد داریم در بیست و چند سال گذشته هر جا که شما بر مسند کاری بوده‌اید، کودکان را از یاد نبرده‌اید. از جشنواره‏های بین‏المللی کتاب و تصویرگری و تئاتر و سینمای کودک گرفته تا حمایت از پژوهش‏ها و نهادها و انجمن‏ها و کتابخانه‏ها.

شما مسئولیت سخت و سنگینی را به دوش گرفته‏اید. دعا می‏کنیم در این دوره خدمتگزاری خود نیز همچون گذشته مصالح و منافع کودکان این سرزمین را در خاطر داشته باشید.

ما هم چون شما امیدواریم با تمرکز هر چه بیشتر بر  برنامه‌های فرهنگی به ویژه مسایل پایه همچون هنر و ادبیات کودکان، بخشی از دین اهل سیاست به کودکان ادا شود.

سیدعلی کاشفی خوانساری، علیرضا مهدوی‏هزاوه، اسماعیل علوی، محمد نورقربانی، علی زارعان، سیدسعید هاشمی، پرویز شیشه‏گران، نلی محجوب، عبدالعظیم فریدون، فرزانه فخریان، کلر ژوبرت، جعفر ابراهیمی‏شاهد، مسعود ملک‏یاری، مهران بهروزفغانی، مهناز باقری، حسین بکایی، مصطفی جمشیدی، مصطفی خرامان، حسین ‏مافی، سیدعلیرضا حافظی، علیرضا سلیمانی، حسین مهکام، اسماعیل امینی، حسن احمدی، بیوک ملکی، طاهره ایبد، مریم طاهری مجد، سیدصادق موسوی، زهره نیلی، لیلا خیامی، عباسعلی سپاهی‏ یونسی، شقایق قندهاری، مسعود بهنام، نادیا علا، یوسف یعقوبی، رودابه حمزه‏ای، پوپک صابری‏ فومنی، امیرحسین داودی، گیتی صفرزاده، سیامک سرمدی، شاهین رهنما، فریدون سراج، مهدی مرادی، یوسف قوجق، مریم اکبری، سیدناصر هاشمی، محمد گودرزی دهریزی، عزت‌الله الوندی، غلامرضا امامی، شهلا انتظاریان، محمود برآبادی، محمد برومند، جواد جزینی، احمد اکبرپور، مهرداد تویسرکانی، حمید خادمی، رسول آبادیان، علی الله سلیمی، علیرضا متولی، رفیع افتخار، فریبا نباتی، مهدی مرادی، حمید هنرجو، رامین جهان‌پور، آزیتا ملکی، پگاه شفتی، میترا بیات، عبدالمجید نجفی، محمدعلی علومی، زهرا زواریان، اسدالله شعبانی، مرضیه قدسی، رویا بیژنی، عباس جهانگیریان، محبوبه گودرزی، مرجان کشاورزی آزاد، منوچهر اکبرلو، محمدکاظم مزینانی، فاطمه مشهدی رستم، محمدرضا محمدی پاشاک، بلقیس سلیمانی، مجید قیصری، رضی هیرمندی، مجید شفیعی، محمد صلواتی، محمد حسینی، نورا حق‌پرست، علی ناصری، مهدی ارگانی.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها