امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۸:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4293
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۴۴
تعداد بازدید: 115
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، سیدمحسن دیباجی با بیان این مطلب اظهار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، سیدمحسن دیباجی با بیان این مطلب اظهار داشت: دفتر رسیدگی به اسناد پزشکی تأمین اجتماعی با هدف کاهش مراجعات و تسریع در پرداخت هزینه‌های درمانی نگاه وی‍ژه‌ای به بیمه‌شدگان لحاظ کرده است.

وی افزود: این روش‌ها هم از نظر اقتصادی و هم برای ارتقای سطح رضایتمندی بیمه‌شدگان با هدف کاهش و حذف تدریجی مراجعات درمانی مناسب است.

دیباجی گفت: به منظور ارتقای سطح خدمات به بیمه‌شدگان، از ابتدای اردیبهشت سال‌جاری تلاش شده روش‌های پرداخت هزینه درمانی واحد خسارت متفرقه دفتر رسیدگی به اسناد پزشکی تغییر کند.

رئیس دفتر رسیدگی به اسناد پزشکی استان تهران خاطرنشان کرد: اصلاحات پیشنهادی می‌تواند با هدف کاهش و حذف تدریجی فرآیند صدور چک ، منوط به ارائه شماره حساب فراگیر از سوی بیمه‌شدگان و مراجعه‌کنندگان به ارائه خدمات بهتر در واحد خسارت متفرقه دفتر رسیدگی به اسناد پزشکی منجر شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها